faceADDICTED wprowadza płatność za pomocą bitcoins

FaceADDICTED - agencja interakcji i innowacji, oferuje usługi z płatnością wirtualną walutą. Na swoim fanpage’u uruchomiła ofertę specjalną dla klientów korzystających z bitcoins.

Informacja prasowa: FaceADDICTED

FaceADDICTED to pierwsza polska agencją, a prawdopodobnie również na świecie, która akceptuje płatności za pomocą innowacyjnej wirtualnej waluty. Oferta specjalna aktywna jest jedynie dla pierwszego klienta polskiego lub zagranicznego.

- Chcemy zobaczyć, czy płatności między firmami za pomocą bitcoins są już rzeczywistością czy jest to na razie kolejna internetowa bańka - mówi Bartłomiej Brzoskowski, social media director w faceADDICTED.

- Przygotowaliśmy pierwszą taką ofertę, jeśli spotka się z zainteresowaniem, będziemy zastanawiać się nad kolejnymi propozycjami - dodaje.

Oferta specjalna związana jest z wykonaniem aplikacji facebookowej, choć kolejne propozycje dla Klientów agencji rozszerzane będą o inne usługi dostępne w portfolio agencji.

- W propozycjach nowych ciekawych rozwiązań i trendów swoim Klientom przedstawiamy wiele innowacji. Grzechem byłoby, gdybyśmy nie przetestowali zainteresowania bitcoinsami na naszej agencji przed wdrożeniem wirtualnej waluty przez choćby jedną z marek, którą obsługujemy - dodaje Anna Robotycka, Partner Zarządzający faceADDICTED.