eholiday.pl wprowadza "własne Google AdWords"

"Produkty reklamowe" podobne w działaniu do Google AdWords czy Onet Boksów wzbogacają ofertę sprzedażową serwisu eholiday.pl.

"Produkty reklamowe", które wprowadził do swojej oferty serwishttp://eholiday.pl to grupa czterech usług reklamowych: Pozycjonowane, Tekst Reklamowy, Dodatkowe Miejscowości i Pozycja Gwarantowana. Funkcjonują na podobnych zasadach co Google AdWords czy Onet Boksy. Każdy z zarejestrowanych właścicieli obiektów noclegowych może dowolnie i samodzielnie konfigurować ustawienia tych usług w swoim panelu. Wszystkie produkty reklamowe są w pełni zautomatyzowane, a płatności można dokonać na trzy sposoby (przelewem, kartą kredytową lub poprzez SMS).

Ceny "produktów reklamowych" nie wydają się być wygórowane. Przykładowo dzienny koszt wypozycjonowania w serwisie wynosi od 0,30 gr, roczny tekst reklamowy (z możliwością zmieniania treści dowolną ilość razy) wyceniony jest na 50 zł, a wykupienie pozycji gwarantowanej (tj. wyświetlanie obiektu nad wynikami wyszukiwania na pierwszej stronie w wykupionej miejscowości) to wydatek rzędu 10 zł za jeden miesiąc.

Dla każdego kto promuje się w Internecie kluczowymi kwestiami są wysoka pozycja w wyszukiwarkach i wyróżniająca się od innych reklama. Takie same zasady obowiązują w serwisie eholiday.pl. Udostępniając produkty reklamowe użytkownikom dajemy im możliwość samodzielnego decydowania o pozycji swojego obiektu. Każdy kto korzystał z narzędzi Google AdWords czy innych serwisów wyszukiwawczych powinien być zadowolony z nowych opcji - mówi Mariusz Wojciechowski, prezes zarządu Grupy eholiday.pl.

Przedstawiciele eholiday.pl zapewniają, że korzystając z wprowadzonych usług można podnieść pozycję swojego obiektu w serwisie, a przez to ilość gości nawet kilkudziesięciokrotnie.

Wg sierpniowej fali badania Megapanel PBI/Gemius z serwisu korzysta ponad 1 mln użytkowników generujących 10,1 mln odsón. W bazie miejsc hotelowych eholiday.pl znajduje się obecnie ponad 18 000 obiektów noclegowych takich jak hotele, pensjonaty, apartamenty czy kwatery prywatne.

Źródło: eholiday.pl