ecommerceSTANDARD 2013 - zgłoś swoją prezentację

Lubisz kreować rzeczywistość wokół siebie, tak w pracy jak i życiu osobistym? Mieć własne zdanie i rozmawiać o nim z innymi?

ecommerceSTANDARD 2013 - zgłoś swoją prezentację

To pytania, jakimi zespół InternetSTANDARD kierował się, ogłaszając program na konferencję ecommerceSTANDARD 2013. Chcemy dać Ci szansę zabrania głosu, możliwość przedstawienia własnej prezentacji na najważniejszym dorocznym wydarzeniu w branży e-commerce!

Merytoryczne uczestnictwo to nie tylko okazja do podjęcia debaty, pokazania własnego zdania weteranom e-commerce w Polsce, ale także skuteczne kreowanie własnej marki, jako osoby aktywnej, przedstawiającej rozwiązania tam, gdzie inni nakreślają problemy.

Zapraszamy do współpracy z Internet Standard. Jako prelegentowi, przysługiwać będą Ci przede wszystkim, bezpłatny udział w dwudniowej konferencji (o wartości 1800 zł!) oraz imprezie integracyjnej, a także dostęp do szkolenia VOD pt. "Skuteczna sprzedaż w Internecie". Merytoryczny udział w konferencji to także oczywista szansa na nawiązanie kontaktu z kluczowymi decydentami polskiej branży e-commerce.

Zgłoś swoją prezentację na e-CommerceSTANDARD 2013 już dziś.

Nie czekaj! Bądź o krok przed konkurencją.

Konferencja odbędzie się w dniach 19/20 września 2013 r. w Warszawie.