eTrade Show już we wrześniu na PGE Narodowym

Targi odbędą się w czwartek, 12 września 2019 na PGE Narodowym w Warszawie. W trakcie tragów oprócz strefy wystawienniczej odbędą się unikatowe wydarzenia towarzyszące

eTrade Show już we wrześniu na PGE Narodowym

Targi eTrade Show to unikatowe miejsce, gdzie można poznać najnowsze trendy branży e-commerce, nawiązać wartościowe relacje biznesowe oraz poszerzyć wiedzę w obszarach sprzedaży czy marketingu internetowego. Wydarzenie odbędzie się 12 września (czwartek) na PGE Narodowym w Warszawie.

W programie:

  • STREFA WYSTAWIENNICZA to przestrzeń, gdzie swoje rozwiązania i aktualną ofertę zaprezentują wiodące marki z branży e-commerce. Naszym głównym celem jest przede wszystkim zwiększenie dynamiki rozwoju podmiotów gospodarczych funkcjonujących w środowisku internetowym.
  • GRA NETWORKINGOWA - mająca na celu stworzenie warunków sprzyjających nawiązywaniu i budowaniu długotrwałych relacji biznesowych, a także kierowania odwiedzających na stoiska wystawców.
  • BUSINESS MATCHING - dedykowana aplikacja mobilna pomoże w łączniu wystawców z odwiedzającymi oraz nawiązaniu cennych relacji biznesowych
  • KONFERENCJA LITE - dostarczy praktyczną wiedzę dla osób rozpoczynających działalność ecommerce
  • KONFERENCJA PRO - to warsztaty prowadzone przez liderów branży i praktyków biznesu
  • ECOMMERCE AWARDS - prestiżowy konkurs dla branży ecommerce

Organizatorem eTradeShow jest agencja IC Events.

eTrade Show już we wrześniu na PGE Narodowym

Na dwóch scenach konferencyjnych eksperci z branży podzielą się swoją wiedzą. Na scenie LITE Piotr Urbaniak (Traffic Trends) opowie o reklamie e-commerce dla początkujących, Mikołaj Winkiel (Brand24) pokaże, że dane to najważniejsza waluta, Paweł Paszkowski (Allegro) zaprezentuje czynniki sukcesu w e-commerce a Michał Kidała (bFactory) podpowie o integracji sprzedaży stacjonarnej z internetową.

Na Konferencji PRO przedsiębiorcy dowiedzą się m.in. jak progressive web app zmienia zasady gry w e-commerce (Andrzej Szylar, Global4Net), czym jest sztuczna inteligencja i chat boty (AI Force), jak wygląda nowe życie pozycjonowania (Piotr Urbaniak, Traffic Trends), jak rozszerzyć sprzedaż na skalę europejską (Damian Wiszowaty, Gontio), a Marek Partyka (Xtreme Fitness) zaprezentuje Viral Loop Hack Marketing.

Bilety można kupić na miejscu lub na oficjalnej stronie targów. Udział w wydarzeniu dla osób reprezentujących branże e-commerce jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.