eSKY.pl na Onecie

Onet.pl oraz eSKY.pl rozpoczęły współpracę. Nowa odsłona serwisu samoloty.onet.pl działa w oparciu o system informatyczny oraz call center eSKY.pl.

Samoloty.onet.pl funkcjonują teraz w oparciu o ETS (eSKY Travel Search), autorski system informatyczny eSKY.pl. Narzędzie to pozwala wyszukiwać oferty linii regularnych i niskokosztowych ("tanich"). W ramach współpracy, eSKY.pl zapewnia również obsługę klientów poprzez swoje call center (ponad 60 pracowników).

"Partnerstwo z Onetem to kolejny krok w realizacji naszej strategii dynamicznego rozwoju. Już teraz jesteśmy największym graczem, a dzięki współpracy z Onetem powinniśmy zwiększyć nasz udział w rynku do ponad 50%." - mówi Łukasz Habaj, wiceprezes eSKY.pl. "Poprzez samoloty.onet.pl chcemy dotrzeć do nowych użytkowników i przekonać ich, jak łatwo i bezpiecznie kupuje się bilety lotnicze przez internet."

eSKY.pl na Onecie

Samoloty.onet.pl jest częścią grupy serwisów Onet Podróże. Według danych Megapanel/PBi Gemius, w styczniu 2009 roku serwisy te odwiedziło ponad 1,7 miliona polskich internautów (dokonując blisko 37 milionów odsłon), co stawia Onet na pozycji lidera wśród wszystkich polskich serwisow poświęconych turystyce.