eGospodarka – nowy wortal dla MSP

Z myślą o firmach małej i średniej wielkości uruchomiono nowy serwis internetowy eGospodarka. Jest on adresowany do firm z różnych sektorów gospodarki, które planują wykorzystanie Internetu do swojej działalności.

Wortal, znajdujący się pod adresemhttp://www.eGospodarka.pl , ma być kompendium wiedzy oraz odpowiedzią na pytania przedsiębiorców: jak zacząć?, co robić?, gdzie szukać? jak się rozwijać? Można tam znaleźć narzędzia porównawcze, wyszukiwarki, kalkulatory, za pomocą których można wybrać szkolenia, dostawców usług internetowych, oferty udostępnione w ramach Giełdy Ofert B2B. W dziale ISP funkcjonuje narzędzie pozwalające na wyszukanie najodpowiedniejszych dla użytkownika ofert na utrzymanie serwisu internetowego. Została w nim ujęta większość działających na rynku providerów – obecnie w bazie znajduje się ponad 150 firm wraz z ich ofertami.

W dziale Twoje Narzędzia znajdują się kreatory sklepów internetowych, stron WWW oraz usług ISP. eGospodarka.pl ma stać się także komunikatorem pomiędzy firmami wykorzystującymi Internet.