eCommerce neXt już w ten weekend w Białymstoku

eCommerce neXt to dwudniowa konferencja o tematyce eBiznesu, podczas której każdy będzie mógł wymienić się doświadczeniami z najskuteczniejszymi praktykami i porozmawiać z inspirującymi osobami.

eCommerce neXt już w ten weekend w Białymstoku

Organizatorem konferencji eCommerce neXt jest Fundacja Cyberium. Została, powołana by realizować działania na rzecz dobra publicznego, szczególnie w zakresie wspierania i promowania działań na rzecz cyfryzacji gospodarki, wspierania i upowszechniania obrotu bezgotówkowego oraz udzielania wsparcia programom edukacyjnym i inicjatywom z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Ta dwudniowa konferencja o tematyce eBiznesu łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy konferencji, warsztatów i networkingu. Podczas warsztatów będzie móżna wymienić się doświadczeniami i porozmawiać z inspirującymi osobami. Gwarantowane są małe grupy warsztatowe, dzięki czemu wyniesie się z tych spotkań maksimum wiedzy. Podczas prelekcji zostaną przedstawione najciekawsze i najnowsze case study.

eCommerce neXt już w ten weekend w Białymstoku

Wśród prelegentów pojawią się takie osoby jak: Anita Kijanka z Come Creations Group, Tomasz Karwatka z Divante, Michał Sadowski z Brand24, Aleksandra Jaroskiewicz z CD PROJEKT S.A., Tomasz Woźniak z Future Mind, Aleksandra Godlewska z e-torty.pl, Tomasz Palak, Damian Wiszowaty z Gonito, Cyptian Iwuć z Iwuc Sp. z o.o., Łukasz Kierus z księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, Paweł Szymoniak z MUVE S.A., Anna Czyżewska z DrTusz.pl, Paweł Gontarek czy Paweł Paszkowski z Koszulkowo.com, Piotr Litwa.

Swój udział w wydarzeniu można zgłosić na tej stronie.