Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

eCommerce neXt już w ten weekend w Białymstoku

eCommerce neXt to dwudniowa konferencja o tematyce eBiznesu, podczas której każdy będzie mógł wymienić się doświadczeniami z najskuteczniejszymi praktykami i porozmawiać z inspirującymi osobami.

eCommerce neXt już w ten weekend w Białymstoku

Organizatorem konferencji eCommerce neXt jest Fundacja Cyberium. Została, powołana by realizować działania na rzecz dobra publicznego, szczególnie w zakresie wspierania i promowania działań na rzecz cyfryzacji gospodarki, wspierania i upowszechniania obrotu bezgotówkowego oraz udzielania wsparcia programom edukacyjnym i inicjatywom z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Ta dwudniowa konferencja o tematyce eBiznesu łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy konferencji, warsztatów i networkingu. Podczas warsztatów będzie móżna wymienić się doświadczeniami i porozmawiać z inspirującymi osobami. Gwarantowane są małe grupy warsztatowe, dzięki czemu wyniesie się z tych spotkań maksimum wiedzy. Podczas prelekcji zostaną przedstawione najciekawsze i najnowsze case study.

eCommerce neXt już w ten weekend w Białymstoku

Wśród prelegentów pojawią się takie osoby jak: Anita Kijanka z Come Creations Group, Tomasz Karwatka z Divante, Michał Sadowski z Brand24, Aleksandra Jaroskiewicz z CD PROJEKT S.A., Tomasz Woźniak z Future Mind, Aleksandra Godlewska z e-torty.pl, Tomasz Palak, Damian Wiszowaty z Gonito, Cyptian Iwuć z Iwuc Sp. z o.o., Łukasz Kierus z księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, Paweł Szymoniak z MUVE S.A., Anna Czyżewska z DrTusz.pl, Paweł Gontarek czy Paweł Paszkowski z Koszulkowo.com, Piotr Litwa.

Swój udział w wydarzeniu można zgłosić na tej stronie.