eBay wejdzie później?

Jak nas poinformował organizator konferencji "eBay wchodzi do Polski", firma zdecydowała się przełożyć jej termin o około dwa tygodnie w związku z trwającą w Polsce żałobą po śmierci Jana Pawła II. Nie wiadomo, czy jutro ruszy polska wersja serwisu.

eBay wejdzie później?
Jan Stożek z agencji Sigma przekazał redakcji Internet Standard informację, że nie ustalono na razie, czy sam serwis aukcyjny w polskiej wersji zostanie jutro uruchomiony. Nasz rozmówca potwierdził tym samym przypuszczenia, że serwis miał ruszyć w dniu konferencji, czyli 5 kwietnia. Nie wiadomo więc, czy już jutro nastąpi jego otwarcie, a przesunięta zostanie jedynie jego uroczysta inauguracja.

Na odsuniętą w czasie konferencję prawdopodobnie przyjadą te same osoby, czyli Gil Penchina, Vice President, eBay International oraz Philipp Justus, Vice President oraz General Manager eBay Europe. Na pewno będzie na niej Przemysław Pluta, dyrektor ds. marketingu eBay Polska. Jan Stożek powiedział, że niepewność co do przyjazdu zagranicznych gości bierze się z ich napiętego terminarza. Trwają prace nad ustaleniem nowego terminu - przekazał.

Witryna ebay.pl jest wciąż niedostępna.

Więcej informacji o polskim oddziale eBay.

Aktualizacja: 13 kwietnia 2005 10:15

Konferencja "eBAy wchodzi do Polski" odbędzie się w piątek 22 kwietnia. Najprawdopodobniej wtedy też ruszy polska wersja serwisu eBay.

Konferencja, zapowiedziana pierwotnie na 5 kwietnia, została przesunięta z powodu żałoby po śmierci Jana Pawła II, jak oficjalnie poinformował nas przedstawiciel agencji Sigma.