Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

eBay.pl rozpoczyna współpracę z Onetem

Przynajmniej na razie umowa ma charakter czysto marketingowy. Jak się dowiedzieliśmy, Onet w najbliższych dniach w hurtowych ilościach odsprzeda polskiemu oddziałowi eBay'a słowa kluczowe. Na Onecie pojawią się też reklamy graficzne eBay'a. Allegro - partner Onetu - jest spokojny.

eBay nie zostanie - przynajmniej na razie - aukcyjnym partnerem największego portalu w Polsce.

Allegro może być spokojne bo, jak powiedział Artur Brzęczkowski, kierownik działu sprzedaży i marketingu, umowa o partnerstwie między Onetem a Allegro jest długofalowa i niedawno została przedłużona.

Jacek Makowski, dyrektor biura reklamy Onetu przyznał, że nic mu nie wiadomo o ewentualnej innej formie współpracy z polskim oddziałem eBay.pl. Jak na razie umowa dotyczy wyłącznie sprzedaży reklam, w tym głównie OnetBoksów, które docierają do tych klientów, którzy poszukują konkretnych produktów lub usług.