Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

e-pakiet w Bankier.pl

Portal finansowy Bankier.pl udostępnił na swoich stronach konto osobiste e-pakiet Fortis Banku.

Współpraca Bankiera i Fortis Banku zapoczątkowana została wcześniej umieszczeniem na witrynie oferty kredytu nieruchomościowego, która została udostępniona na witrynie w styczniu br.

e-Pakiet jest usługą dla posiadaczy e-konta w Fortis Banku Polska. Posiadacze konta e-Pakiet korzystają m.in. z bezprowizyjnej wypłaty gotówki przy użyciu karty Visa Electron z bankomatów na całym świecie. Bank oferuje również bezpłatne przelewy i zlecenia stałe oraz możliwość obsługi konta w placówkach banku, przez Internet i telefon. Miesięczna obsługa rachunku kosztuje 7 zł. Bezpłatna jest obsługa rachunku przez Internet, transakcje za pośrednictwem bankolinii i w placówkach banku są obarczone prowizją. E-konto jest oprocentowane w wysokości 4,5%.

W Bankier.pl oferowane są także konkurencyjne konta wirtualne: Inteligo, mBanku i LG Petro Banku.