chello plus - nowa oferta UPC

Od dzisiaj Telewizja Kablowa UPC poszerza swoją ofertę dostępu do Internetu o nową usługę zwaną chello plus. Jest ona już dostępna w Warszawie i Krakowie, a w Gdańsku oraz Katowicach będzie osiągalna od października.

Zainteresowani nową usługą zyskują dostęp do Internetu o maksymalnej przepustowości powiększonej do 768 kbps. W nowej usłudze do jednego modemu można podłączyć maksymalnie 3 komputery. Dodatkowo abonenci zostają dzięki temu zaopatrzeni w 3 adresy poczty elektronicznej oraz możliwość wykonania 3 stron internetowych. Reszta warunków pozostaje bez zmian, tzn. całodobowy dostęp oraz stały abonament miesięczny. Chello plus nie wymaga wymiany dotychczasowej infrastruktury.

Jak podkreśla Anja Simbruner, kierownik marketingu chello na Europę Wschodnią: "Dla nas i naszych użytkowników Internet oznacza natychmiastowy dostęp do informacji i rozrywki. Chcemy, żeby nasza usługa gwarantowała te korzyści. Dlatego chello plus przynosi jeszcze większą szybkość transmisji danych i możliwość jednoczesnego podłączenia trzech niezależnych komputerów. Użytkownicy chello mogą zapomnieć o słowie 'czekaj'."

Ceny brutto nowej usługi przedstawiają się następująco:

Oferta zawierająca telewizję kablową:

Abonament miesięczny w przypadku umowy na czas nieokreślony - 249 zł

Abonament miesięczny w przypadku umowy na okres 12 miesięcy - 229 zł

Oferta bez telewizji kablowej:

Abonament miesięczny w przypadku umowy na czas nieokreślony - 219 zł

Abonament miesięczny w przypadku umowy na okres 12 miesięcy - 199 zł

Ceny instalacji chello plus są uzależnione od liczby podłączonych komputerów:

1 komputer - 199 zł

2 komputery - 299 zł

3 komputery - 259 zł

Dotychczasowi abonenci chello mogą dokonać przejścia na chello plus. Dla nich ceny aktywacji przedstawiają się następująco:

1 komputer - 1 zł

2 komputery - 169 zł

3 komputery - 199 zł

Więcej informacji: http://www.upc.pl