chello light przyspiesza do 512 kbps

Firma UPC Polska od dziś podwaja prędkość usługi chello light - oznacza to, że osoby korzystające z najtańszego wariantu dostępu do Internetu, oferowanego przez UPC, mogą surfować po Sieci z prędkością 512 kbps.

Miesięczny abonament za korzystanie z chello light wynosi 69 zł. Prędkość pobierania danych (download) została "przyspieszona" z 256 do 512 kbps, zaś wysyłania danych (upload) - z 64 do 128 kbps. UPC Polska jednocześnie zwiększa limity pobierania danych obowiązujące w usłudze chello light - z 5 do 15 GB.

"Kiedy wprowadzaliśmy chello light w lipcu br., miała to być usługa przede wszystkim dostępna, pozwalająca za niższą cenę odkrywać podstawowe zalety szerokopasmowego dostępu do Internetu. Teraz, z prędkością do 512 kbps chello light oferuje prawdziwy wymiar szerokopasmowego Internetu - możliwość korzystania z multimediów, gier on-line, wygodnego surfowania po stronach internetowych, czatów - w dotychczasowej cenie. Miło nam ogłosić to naszym klientom w czwartą rocznicę obecności chello na polskim rynku" - powiedział Simon Boyd, dyrektor generalny UPC Polska.

Usługa chello dostępna jest w sześciu aglomeracjach miejskich: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Trójmieście, Lublinie, Szczecinie oraz kilku mniejszych miejscowościach.

Warto przypomnieć, że firma UPC Polska w tym roku już dwukrotnie "przyspieszała" swoje usługi - w maju i październiku.

Więcej informacji:

http://www.upc.com.pl