"chello easy" - nowa usługa internetowa UPC

UPC wprowadza nową, tanią usługę szerokopasmowego dostępu do Internetu. "chello easy", bo tak nazywa się nowa pozycja w ofercie firmy, umożliwia pobieranie danych z prędkością do 256 kbps i wysyłanie z prędkością do 64 kbps - wszystko to za 59 zł miesięcznie. Firma zwiększa także prędkość pozostałych usług dostępowych.

"chello easy" - nowa usługa internetowa UPC
Usługi dostępowe "chello plus", "chello classic" oraz "chello light" zwiększą swoją prędkość odpowiednio z 3 do 4 Mbps, z 1,5 do 2 Mbps i z 512 kbps do 1 Mbps . Proces zwiększania prędkości chello rozpocznie się jeszcze w lutym. Ma on sukcesywnie obejmować kolejne grupy użytkowników i zakończyć się w maju 2005 r.

Limit przesyłania danych dla usługi "chello easy" wynosi 7 GB. Limity dla pozostałych usług pozostały niezmienione: 15 GB dla "chello light", 25 GB dla "chello classic" i 50 GB dla "chello plus".

"Poszerzanie wyboru usług pozwala większej grupie użytkowników zapoznać się z zaletami szybkiego szerokopasmowego dostępu do Internetu, a zwiększane prędkości to coraz bardziej doceniany przez internautów komfort w korzystaniu z sieci" - twierdzi Simon Boyd, dyrektor generalny UPC Polska.

Więcej informacji: chello.pl.

Przeczytaj także: Wiosenna promocja Neostrady.

Aktualizacja: 01 lutego 2005 16:12

Ceny za usługi dostępowe chello mają wzrosnąć od 20 lutego. Jak wynika z informacji udzielonych nam przez Dorotę Zawadzką, rzecznika prasowego UPC, podwyżki nie wynikają bezpośrednio ze wzrostu prędkości usług dostępowych, ale z obciążenia usług internetowych 22-procentową stawką podatku VAT. "Klienci UPC mają możliwość skorzystania ze specjalnych ofert promocyjnych, łączących usługę internetową z telewizyjną, przy których cena dostępu do Internetu jest korzystniejsza. Cena jest również niższa przy umowie na czas określony na korzystanie z usługi internetowej.", poinformowano nas w UPC.