Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

"chello easy" - nowa usługa internetowa UPC

UPC wprowadza nową, tanią usługę szerokopasmowego dostępu do Internetu. "chello easy", bo tak nazywa się nowa pozycja w ofercie firmy, umożliwia pobieranie danych z prędkością do 256 kbps i wysyłanie z prędkością do 64 kbps - wszystko to za 59 zł miesięcznie. Firma zwiększa także prędkość pozostałych usług dostępowych.

"chello easy" - nowa usługa internetowa UPC
Usługi dostępowe "chello plus", "chello classic" oraz "chello light" zwiększą swoją prędkość odpowiednio z 3 do 4 Mbps, z 1,5 do 2 Mbps i z 512 kbps do 1 Mbps . Proces zwiększania prędkości chello rozpocznie się jeszcze w lutym. Ma on sukcesywnie obejmować kolejne grupy użytkowników i zakończyć się w maju 2005 r.

Limit przesyłania danych dla usługi "chello easy" wynosi 7 GB. Limity dla pozostałych usług pozostały niezmienione: 15 GB dla "chello light", 25 GB dla "chello classic" i 50 GB dla "chello plus".

"Poszerzanie wyboru usług pozwala większej grupie użytkowników zapoznać się z zaletami szybkiego szerokopasmowego dostępu do Internetu, a zwiększane prędkości to coraz bardziej doceniany przez internautów komfort w korzystaniu z sieci" - twierdzi Simon Boyd, dyrektor generalny UPC Polska.

Więcej informacji: chello.pl.

Przeczytaj także: Wiosenna promocja Neostrady.

Aktualizacja: 01 lutego 2005 16:12

Ceny za usługi dostępowe chello mają wzrosnąć od 20 lutego. Jak wynika z informacji udzielonych nam przez Dorotę Zawadzką, rzecznika prasowego UPC, podwyżki nie wynikają bezpośrednio ze wzrostu prędkości usług dostępowych, ale z obciążenia usług internetowych 22-procentową stawką podatku VAT. "Klienci UPC mają możliwość skorzystania ze specjalnych ofert promocyjnych, łączących usługę internetową z telewizyjną, przy których cena dostępu do Internetu jest korzystniejsza. Cena jest również niższa przy umowie na czas określony na korzystanie z usługi internetowej.", poinformowano nas w UPC.