bmp AG zainwestuje w SklepyFirmowe.pl

Bmp Media Investors (spółka należąca do niemieckiego funduszu venture capital bmp AG) poinformowała o trzech nowych inwestycjach. Jedną ze spółek, w których bmp ulokuje swój kapitał, jest SklepyFirmowe.pl Sp. z.o.o.

Jedną ze spółek, w których udziały objęła specjalizującej się w obszarze mediów i marketingu bmp Media Investors, jest SklepyFirmowe.pl. Serwis oferuje firmom i osobom fizycznym strukturę dla sklepów internetowych, która jest połączona z szeregiem dodatkowych serwisów umożliwiających sprzedaż. Bmp objęła 59,46% udziałów w przedsięwzięciu.

Bmp dokonała w ciągu ostatnich tygodni trzech inwestycji zalążkowych w podmioty, które po dokonaniu rejestracji podejmą działalność operacyjną na przełomie sierpnia i września. Łącznie spółka zadeklarowała ok. 0,6 mln euro, których wypłata uzależniona jest od realizacji wyznaczonych celów.

"Aktualnie zakładamy dokonanie kolejnych 2-3 inwestycji dla bmp Media Investors w ciągu 2008 roku. Cały portfel inwestycyjny odnotowuje nadal bardzo dynamiczny rozwój i silnie stawia czoła zmianom w ogólnym otoczeniu gospodarczym." - poinformował Jens Spyrka, członek Zarządu bmp Media Investors.

Zobacz też:

RepublikaKobiet.pl pozyskała inwestora

bmp AG zainwestuje w nową porównywarkę cen

K2 przekonuje bmp do giełdy?