Zumi.pl dla komórek

ZumiLajt - tak nazywa się serwis Zumi.pl w wersji dla telefonów komórkowych, przygotowany przez Grupę Onet.pl. Zawiera te same mapy, zdjęcia satelitarne i dane teleadresowe co "cięższa" wersja serwisu. ZumiLajt jest uzupełnieniem mobilnych serwisów OnetLajt, które wedle informacji jakie podaje spółka, odwiedza 200 tys. użytkowników miesięcznie.

ZumiLajt pozwala wyszukać na mapie firmę, instytucję czy sklep. Umożliwia też wyznaczenie trasy dojazdu. Mapę można przewijać i skalować.

Zumi.pl dla komórek

ZumiLajt w przeglądarce Opera Mini

-ZumiLajt jest kolejnym etapem rozwoju serwisu lokalizacyjnego Zumi.pl, który w kwietniu obchodzić będzie pierwszą rocznicę powstania. Poprzez rozwój kolejnych funkcjonalności dążymy do tego, by Zumi.pl stał się najchętniej używanym serwisem pozwalającym lokalizować firmy i usługi, na najwyższej jakości mapach - mówi Maciej Żak, członek zarządu Grupy Onet.pl SA, odpowiedzialny za Zumi.pl.

Onet.pl uruchomił specjalny serwishttp://www.Zumi.pl/lajt , który ułatwia skonfigurowanie telefonu komórkowego.

Onet.pl nie pobiera za korzystanie z serwisu żadnych opłat. Użytkownik musi ponieść jedynie koszty przesyłu danych u swojego operatora komórkowego.

Serwsi ZumiLajt dostępny jest pod adresem: http://Zumi.lajt.pl