Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Zostań tropicielem nagród - podchody trwają!

Od 1 lutego na stronach IDG.pl trwa konkurs "Podchody", w którym wygrać można m.in. bilety lotnicze na wybrane trasy, prenumeraty magazynów PC World, Networld, Kino Domowe, Zoom, a także skrzynki pocztowe o pojemności 1 GB oraz kody dostępu do płatnych usług IDG.pl.

Do tej pory nagrody - głównie prenumeraty naszych magazynów, konta pocztowe oraz dostęp do płatnych zasobów IDG - wygrało ponad 20 internautów(informacje o laureatach znaleźć można tutaj).

Zostań tropicielem nagród - podchody trwają!

Podchody IDG.pl

Do 28 lutego (oprócz weekendów) o 10 rano, na różnych podstronach serwisu IDG.pl będziemy ukrywać informacje o nagrodach. Aby wygrać nagrodę, wystarczy ją odnaleźć, do godziny 17.00 zadzwonić pod podany na ukrytej stronie numer telefonu oraz podać specjalne hasło. Uczestnik podchodów, który jako pierwszy odnajdzie informację o nagrodzie i poda nam poprawne hasło, wygrywa rzeczoną nagrodę.

Aby ułatwić Wam trafienie na trop nagrody, co dwie godziny - o 12, 14 i 16 - na stronie konkursowej podajemy 3 dodatkowe wskazówki, które pozwolą Wam szybciej znaleźć informacje o nagrodach (podpowiedzi dotyczą miejsca ich ukrycia i mogą mieć następującą postać: "Informacja o nagrodzie umieszczona jest w miejscu, z którego pobiera się pliki"). Jeśli mimo to do 17.00 nagroda nie zostanie znaleziona - przechodzi na dzień kolejny, zwiększając pulę nagród na dany dzień.

Bieżące informacje na temat konkursu, przygotowanego z okazji piątej rocznicy powstania serwisuhttp://www.IDG.pl , znajdziecie w serwisie Podchody IDG.pl.

Co jest do wygrania?

Vouchery Skyeurope

Prawdziwa gratka dla każdego turysty - wygraj bilet lotniczy w obie strony, w dowolnym czasie, na dowolnej trasie obsługiwanej przez przewoźnika.

Powerkody

Uniwersalny klucz - otwiera niedostępne publicznie zasoby IDG.pl. Tylko dzięki niemu będziesz mógł skorzystać z następujących usług IDG.pl:

- 24 godziny dostępu do wszystkich zasobów Premium FTP

- 24 godziny dostępu do całego Archiwum Online

- 24 godziny dostępu do Computerworld TOP 200

- 24 godziny dostępu do NetWorld - Przegląd Produktów Sieciowych 2003

- 30 dni subskrypcji Biuletynu IDG.pl

Koszulki "5 lat IDG.pl"

Markowa, unikalna, jedyna w swoim rodzaju koszulka przygotowana specjalnie z okazji pięciolecia IDG.pl

Archiwum Max

Chcesz wiedzieć więcej? Nieprzerwany dostęp do niedostępnych publicznie zasobów IDG.pl przez okrągły rok - to nagroda o którą naprawdę warto walczyć. Czekają na Ciebie pełne wydania tygodnika Computerworld, miesięczników PC World Komputer, NetWorld, Digit, Kino Domowe, CXO, CIO, CFO, Zoom, GameStar.

Premium FTP

Ciągnij szybciej? Kwartalny dostęp do Premium FTP to coś dla maniaków nowych programów dla Windows, Linuxa czy MacOS, gier oraz... niebezpiecznych prędkości.

Prenumeraty NetWorld

Roczna prenumerata naszego miesięcznika to 12 miesięczny zapas informacji o sieciach teleinformatycznych oraz kompendia wiedzy na temat produktów i usług.

Prenumeraty Kino Domowe

12 miesięcy zabawy z kinem domowym oraz atrakcyjne filmy na VCD. Cały rok prenumeraty to nieprzerwany strumień informacji ze świata cyfrowej rozrywki.

Prenumeraty Zoom

Okrągły rok z fotografią cyfrową. Prenumerata to łakomy kąsek nie tylko dla posiadaczy "cyfrówek" ale i wszystkich fanów fotografii.

Prenumeraty PC Word Komputer

Sześć miesięcy z miesięcznikiem dla profesjonalnych użytkowników komputerów PC. Cała masa testów, porad, informacji z krążkiem DVD na dokładkę.

1 GB skrzynki pocztowe (Personal Email)

Skrzynka dla prawdziwych internautów ufundowana przez Home.pl:

- brak limitu wielkości wiadomości

- ochrona przed spamem

- podwójny skaner antywirusowy

- obsługa poczty via POP3 i WWW

- bezpłatna pomoc techniczna

2 GB skrzynki pocztowe (Business Email)

Skrzynka dla cyfrowej firmy ufundowana przez Home.pl:

- nielimitowana liczba kont e-mail

- aliasy i forwardy bez ograniczeń

- obsługa wielu domen

- brak limitu wielkości wiadomości

- 10 MB na miniserwis WWW

Serwery wirtualne (Business Serwer)

Serwer dla firmy i... nie tylko ufundowane przez Home.pl

- 5 GB na serwis WWW i pocztę

- nielimitowana ilość kont e-mail

- wbudowany sklep internetowy

- obsługa skryptów PHP i CGI

- obsługa bazy danych MySQL