Zostań komputerowym samoukiem

Nauka języków obcych

Angielski CD Useful English

Zostań komputerowym samoukiem

Program w atrakcyjny sposób uczy nowego słownictwa, kształci rozumienie ze słuchu, doskonali wymowę i pozwala swobodnie posługiwać się językiem angielskim praktycznie w każdej sytuacji. Materiał językowy został podzielony na 12 grup tematycznych, takich jak: Travel, At Work, Internet & New Technologies, Money & Business i inne, dzięki czemu można wybrać szczególnie interesujące nas zagadnienia. W każdym z działów do dyspozycji użytkownika jest kilkanaście różnego rodzaju ćwiczeń o zróżnicowanym stopniu trudności: m. in. ćwiczenia w oparciu o filmy, gry językowe, nauka praktycznych konstrukcji gramatycznych (np. prepositions), ćwiczenia na rozumienie ze słuchu. W interaktywnych dialogach możemy wcielić się w dowolną postać, dzięki czemu szybko uczymy się prawidłowej wymowy i intonacji.

Pobierz plik

EuroPlus+ Angielski z Cambridge

Zostań komputerowym samoukiem

Interaktywny kurs języka angielskiego. Składa się z trzech poziomów zaawansowania: od poziomu dla początkujących do poziomu dla średnio zaawansowanych (Beginner, Pre-intermediate, Intermediate). Program opracowali wybitni specjaliści w zakresie nauczania języków obcych, opierając się na materiale renomowanych podręczników Language in Use wydawnictwa Cambridge University Press. Mając na uwadze maksymalne zwiększenie efektywności i tempa nauki, zastosowano w programie najbardziej zaawansowane technologie komputerowe. Gwarancją ich jakości i użyteczności jest wieloletnie doświadczenie twórców serii EuroPlus+, znanej i wielokrotnie nagradzanej w Polsce i na świecie. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi dostęp do każdej lekcji i do każdego z narzędzi stanowiących niezbędną pomoc jest szybki, wygodny i precyzyjny, możliwy z każdego miejsca kursu. Kurs ten może stanowić pomoc zarówno w indywidualnej nauce języka, jak i w nauczaniu grupowym, będąc narzędziem skutecznym, inspirującym i wszechstronnie rozwijającym.

Pobierz plik

Komputerowy Słownik Niemiecko-Polski

Zostań komputerowym samoukiem

Mały Słownik Niemiecko-Polski dysponujący bazą kilkunastu tysięcy wyrazów (stale powiększaną), opisem gramatyki i fonetyki niemieckiej, quizem umożliwiającym sprawdzenie znajomości rodzajników, modułem wydruku leksykonu i innymi udogodnieniami. Twórcy wciąż rozbudowują bazę wyrazów, dzięki czemu jest on bardzo przydatną pomocą naukową dla uczniów i studentów.

Pobierz plik

Testy maturalne - Język angielski

Zostań komputerowym samoukiem

Testy sprawdzające z języka angielskiego. Pozwalają ocenić i utrwalić wiedzę z obowiązującego na maturze zakresu znajomości języka. Każdy zestaw składa się z trzech części: ćwiczeń sprawdzających rozumienie tekstu, ćwiczeń pozwalających określić poziom rozumienia języka mówionego oraz testu gramatyczno-leksykalnego.

Pobierz plik

Testy maturalne - Język niemiecki

Zostań komputerowym samoukiem

Testy sprawdzające z języka niemieckiego. Pozwalają ocenić i utrwalić wiedzę z obowiązującego na maturze zakresu znajomości języka. Każdy zestaw składa się z trzech części: ćwiczeń sprawdzających rozumienie tekstu, ćwiczeń pozwalających ocenić poziom rozumienia języka mówionego oraz testu gramatyczno-leksykalnego.

Pobierz plik

eFrancuski

Zostań komputerowym samoukiem

Darmowy program do nauki języka francuskiego, który pomaga przyswajać nowe słówka. Aplikacja zawiera wbudowane przez autora zestawy wyrazów (150 czasowników i 45 rzeczowników), a jednocześnie umożliwia tworzenie własnej bazy za pomocą edytora.

Pobierz plik

Więcej programów z tej dziedziny znajdziesz w katalogu tematycznym EDUKACJA: PROGRAMY DO NAUKI JĘZYKÓW