Zostań gwiazdą dubbingu w Madagaskar 2

Zbliża się premiera drugiej części kultowego filmu Madagaskar. Z tej okazji Wirtualna Polska organizuje konkurs na najlepszy wideoklip do piosenki "Wyginam śmiało ciało". Zwycięzca będzie miał szansę zostać gwiazdą dubingu.

Nieodparty urok bohaterów, którzy muszą stawić czoła dziczy Madagaskaru, nietuzinkowa osobowość niezapomnianego króla Juliana i jednostka nieustraszonych pingwinów tworzą razem jedne z najbardziej rozpoznawalnych postaci cyfrowego świata. Kto ze swoimi dziećmi lub sam ogladał ten film, wie na czym polega jego siła.

Tę siłę chcę wykorzystać Wirtualna Polska, która wraz z dystrybutorem filmu ogłasza konkurs "Madagaskar 2: Zostań Gwiazdą Dubbingu".

Teraz internauci sami mogą wcielić się w rolę reżysera, wykonawcy, producenta i przygotować własną wersję wideoklipu do utworu "Wyginam śmiało ciało." Żeby było łatwiej WP zamieszcza tekst piosenki oraz ścieżkę dźwiękową z utworem.

Nagrany film należy przesłać do portalu do 20 października 2008r. Autor najlepszego filmu otrzyma atrakcyjną nagrodę, jaką jest możliwość nagrania fragmentu dubbingu do wersji polskiej Madagaskaru.

Zostań gwiazdą dubbingu w Madagaskar 2

O ile film jest bez ograniczenia wieku i taką samą nieograniczoną wyobraźnią powinni wykazać się autorzy filmów, to jedynym ograniczeniem jest ich wiek, bo w zabawie mogą uczestniczyć osoby, które skończyły 16 lat.

Konkurs WP to okazja do zbliżenia się sfery amatorskiej z profesjonalną, gdzie amatorzy, czyli twórcy user generated content mają szansę dzięki remiksowi produkcji masowej stać się częścią mainstreamu.