Zobacz najnowszy odcinek 7 dni z IDG.pl

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

W zeszłym tygodniu nasz kraj odwiedził jeden z najsłynniejszych światowych futurologów, twórca teorii trzeciej fali, Alvin Toffler. Jego wykład uświetnił konferencję "Jak rewolucja informatyczna zmienia rytm, strukturę i modele biznesowe dzisiejszych firm i sektorów?".

Japończycy od tygodnia, a mieszkańcy Ameryki Północnej już od dziś mogą cieszyć się z nowej konsoli Sony. W zeszłą Sobotę miała miejsce światowa premiera Playstation 3.

Pierwszy odtwarzacz multimedialny sygnowany marką Microsoftu - Zune trafił na amerykański rynek. Wyposażony w 30 GB dysk odtwarzacz kosztuje obecnie 250 dolarów

Podczas dwudniowego pokazu najnowszych rozwiązań i technologii, firma Konica Minolta zaprezentowała polskim klientom dwie premiery produktowe: cyfrowy system produkcyjny do druku w kolorze, bizhub PRO C6500e oraz zintegrowany wielofunkcyjny system biurowy, bizhub C252.

Około 100 tys. Polaków zarejestrowało dotąd konto w PayPal. Około 25 tys. produktów na polskiej stronie eBay ma opcję wykorzystania tej usługi. Z okazji otwarcia polskiego serwisu płatności PayPal do naszego kraju zawitał Christopher Connem, dyrektor generalny firmy.