Znamy sie tylko zwidzenia.pl?

Wystartował kolejny serwis ułatwiający nieśmiałym nawiazanie konktaktów z osobami widzianymi w realu - Zwidzenia.pl.

Z myślą o tych, którzy rozwinąć chcą przelotną znajomość z osobami mijanymi w autobusie, tramwaju, na lotnisku, w metrze czy galerii handlowej powstał społecznościowy serwis Zwidzenia.pl.

Przemieszczanie się po mieście lub zakupy w centrach handlowych są doskonałą okazją do przyglądania się ludziom, a następnie nawiązania interesujących znajomości. Mamy jednak mentalną blokadę, pewien lęk przez zawarciem nieco bliższych relacji - mowi Robert Wesołowski, założyciel serwisu. Często milczymy i nie potrafimy nawiązać rozmowy, gdy w naszej najbliższej przestrzeni pojawiają się ciekawe osoby.

Użytkownicy mają do dyspozycji 3 moduły. Pierwszy z nich służy do dodania swojej osoby i profilu do wykorzystywanego najczęściej środka transportu (wybiera się np. linię i nr, określa kolor, markę i nr rejestracyjny samochodu) lub miejsca. Druga opcja umożliwia znalezienie znajomych w wybranych rodzajach komunikacji lub miejscu oraz w przybliżonych godzinach podróży czy robienia zakupow. Po odnalezieniu wybranej osoby serwis pośredniczy w wysłaniu do niej e-maila. Trzeci moduł wykorzystywany jest do wzbogacenia bazy serwisu o nową linię transportu, galerię czy miasto.

Znamy sie tylko zwidzenia.pl?

Zwidzenia.pl

Promowanie wykorzystywania komunikacji zbiorowej za pośrednictwem serwisu Zwidzenia.pl odbywa się pod hasłem ekologii. Ocieplamy międzyludzkie relacje, a nie ocieplamy klimatu na ziemi - zaznacza Robert Wesołowski.

Zacznijmy od przynależności do internetowej społeczności portalu Zwidzenia.pl i doczepmy swój mały wagonik do globalnych wysiłków łagodzenia skutków zmian klimatycznych - przekonuje założyciel serwisu zachęcając do zalogowania sie w nowej społeczności.

We wrześniu informowaliśmy o starcie podobnego serwisu, który ratować ma utracone szanse poznania interesującej osoby w realu LoveAgo.