Znajdź pracę w Naszej-Klasie

Specjalny widget z ofertami rekrutacyjnymi z GazetaPraca.pl dostępny dla użytkowników Naszej-Klasy - to efekt współpracy nawiązanej pomiędzy serwisami.

W ramach współpracy nawiązanej pomiędzy serwisem rekrutacyjnymhttp://GazetaPraca.pl a Naszą-Klasą użytkownicy najpopularniejszego w Polsce serwisu społecznościowego otrzymają możliwość skorzystania ze spersonalizowanego widgetu z ofertami pracy, za pomocą którego zamawiać można również newsletter oraz przesyłać swoją aplikację do bazy serwisu.

Stworzone przez GazetaPraca.pl i Nasza-klasa.pl rozwiązanie umożliwi użytkownikom portalu Nasza-klasa.pl zdefiniowanie parametrów wyszukiwania ofert pracy: wybór konkretnej branży, poszukiwanego stanowiska czy dopasowanie do miejsca zamieszkania.

Znajdź pracę w Naszej-Klasie

Wspólnie z GazetaPraca.pl damy użytkownikom NK narzędzie, dzięki któremu będą mogli dopasować ofertę informacyjną naszego partnera do własnych potrzeb. Naszą propozycję skierujemy do grupy potencjalnie najbardziej zainteresowanej rynkiem pracy i zaproponujemy szeroki wachlarz opcji personalizacji przekazu. Samo narzędzie będzie rozwijane w miarę postępu współpracy - powiedział Dominik Czarnota, pełnomocnik zarządu ds. e-commerce Naszej Klasy.

Podpisana między serwisami umowa zakłada także prowadzenie wspólnych aktywności marketingowych serwisu GazetaPraca.pl z portalem Nasza-klasa.pl.

Widgety z ofertami serwisu GazetaPraca.pl działają w Nasze-Klasie w ramach opcji o nazwie "okienka". Zgodnie z informacjami zawartymi na firmowym blogu NK w "okienkach" pojawiać się będą różne gadżety możliwe do dostosowania do własnych potrzeb internauty.

Źródło: Agora, Nasza-Klasa