Zmiany w dziale sprzedaży Gazeta.pl

Nowym dyrektorem sprzedaży pionu internet Agora S.A. został Przemysław Bartkowiak. Dotychczasowa szefowa działu sprzedaży Benita Jakubowska odchodzi z Agory.

Do tej pory Przemysław Bartkowiak pełnił funkcję dyrektora sprzedaży regionalnej Gazety Wyborczej. Pracę w Agorze rozpoczął w 2000 r., na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży i marketingu szczecińskiego oddziału "Gazety Wyborczej". Od lipca 2003 r. został dyrektorem sprzedaży w oddziałach lokalnych Gazety. Wcześniej pracował m.in. w dziale sprzedaży Danone Polska. Jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Szczecińskiej. Ma 36 lat.

- Stanowisko Dyrektora Sprzedaży jest jednym z najważniejszych w strukturze Pionu. Przemek już wielokrotnie udowodnił, że wie jak wprowadzić nową jakość w sprzedaży i obsłudze klienta. Ogromne doświadczenie w sprzedaży zdobyte przez Przemka na trudnych rynkach prasowym i FMCG pozwoli nam efektywniej konkurować na dynamicznie rozwijającym się rynku nowych mediów - mówi Tomasz Józefacki, dyrektor Pionu Internet Agory.

Przeymysław Bartkowiak rozpocznie pracę 19 marca.

Przemysław Bartkowiak

Przemysław Bartkowiak

Benita Jakubowska była dyrektorem działu sprzedaży pionu internet Agory od lipca 2004 r. Wcześniej przez pięć lat pracowała w CR Media Consulting, również jako dyrektor działu sprzedaży.

Benita Jakubowska

Benita Jakubowska