Zmiany w dziale sprzedaży Gazeta.pl

Nowym dyrektorem sprzedaży pionu internet Agora S.A. został Przemysław Bartkowiak. Dotychczasowa szefowa działu sprzedaży Benita Jakubowska odchodzi z Agory.

Do tej pory Przemysław Bartkowiak pełnił funkcję dyrektora sprzedaży regionalnej Gazety Wyborczej. Pracę w Agorze rozpoczął w 2000 r., na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży i marketingu szczecińskiego oddziału "Gazety Wyborczej". Od lipca 2003 r. został dyrektorem sprzedaży w oddziałach lokalnych Gazety. Wcześniej pracował m.in. w dziale sprzedaży Danone Polska. Jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Szczecińskiej. Ma 36 lat.

- Stanowisko Dyrektora Sprzedaży jest jednym z najważniejszych w strukturze Pionu. Przemek już wielokrotnie udowodnił, że wie jak wprowadzić nową jakość w sprzedaży i obsłudze klienta. Ogromne doświadczenie w sprzedaży zdobyte przez Przemka na trudnych rynkach prasowym i FMCG pozwoli nam efektywniej konkurować na dynamicznie rozwijającym się rynku nowych mediów - mówi Tomasz Józefacki, dyrektor Pionu Internet Agory.

Przeymysław Bartkowiak rozpocznie pracę 19 marca.

Zmiany w dziale sprzedaży Gazeta.pl

Przemysław Bartkowiak

Benita Jakubowska była dyrektorem działu sprzedaży pionu internet Agory od lipca 2004 r. Wcześniej przez pięć lat pracowała w CR Media Consulting, również jako dyrektor działu sprzedaży.

Zmiany w dziale sprzedaży Gazeta.pl

Benita Jakubowska