Zmiany w CR Media Consulting

Od 1 lipca Maciej Janiak - p.o. Dyrektora Departamentu Internetu w CR Media Consulting przechodzi do Interactive Marketing Partner (obie spółki zależne Internet Group). Wraz z Maciejem Janiakiem do Internet Marketing Partner przechodzą : Dominika Dzierżanowska, Aleksandra Dąbrowska, Małgorzata Osiadacz i Michał Pietruszka.

W IMP pod kierownictwem Macieja Janiaka powstanie zespół zajmujący się obsługą klientów bezpośrednich w obszarze Internetu, natomiast klienci agencyjni pozostaną domeną CRMC. Obowiązki Janiaka w CRMC przejmie Katarzyna Janicka - dotychczasowa Afilliate Director w innej spółce Internet Group- Online Media Group Polska (OMG).

Zmiany są wynikiem porządkowania struktury Internet Group. Obie spółki należą do platformy marketingowego wsparcia sprzedaży, która tworzy i wdraża strategie z wykorzystaniem internetu, technologii mobilnych i telemarketingu. Platforma świadczy również usługi doradcze, jak wykorzystać budżet mediowy oraz usługi planowania i zakupu powierzchni reklamowych w rozdrobnionych mediach tradycyjnych takich jak radio, prasa i nowych - internet, mobile i digital signage.

Czytaj też:

Krzysztof Golonka odchodzi z Internet Group

Ważne zmiany personalne w CR Media Consulting

Internet Group i CR Media razem