Zmiany kadrowe w Bankier.pl

Michał Macierzyński, dotychczasowy Dyrektor Programowy Bankier.pl odchodzi z firmy. Jego funkcję obejmie Bogusław Półtorak. Zmiany również w Przeglądzie Finansowym portalu.

Bankier.pl informuje o zmianach personalnych w Spółce. Bogusław Półtorak, Główny Ekonomista Bankier.pl S.A., obejmie dodatkowo stanowisko Dyrektora Programowego Bankier.pl oraz Redaktora Naczelnego Grupy Bankier.pl.

Michał Macierzyński, który dotychczas był Dyrektorem Programowym z końcem kwietnia kończy współpracę z portalem. Potem objąć ma stanowisko dyrektora biura innowacji w PKO Banku Polskim.

Zmiany kadrowe w Bankier.pl
Bogusław Półtorak związany jest z portalem Bankier.pl od 2000 roku. Jest również adiunktem w Katedrze Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz autorem książek o tematyce finansowej, licznych analiz, artykułów i opracowań naukowych. Specjalizuje się w zakresie pośrednictwa finansowego, systemów finansowania nieruchomości oraz innowacyjnych produktów finansowych.

Zmiany kadrowe w Bankier.pl
Michał Kryński zajmie stanowisko Redaktora Naczelnego Przeglądu Finansowego Bankier.pl oraz analityka działu Finanse Osobiste. Michał Kryński związany jest z Grupą Bankier.pl od dwóch lat. W tym czasie zajmował stanowisko zastępcy redaktora naczelnego Przeglądu Finansowego Bankier.pl. Od kilku lat związany jest z bankowością i prasą ekonomiczną.

Biznesowe serwisy Grupy Bankier.pl wg styczniowej fali badania odwiedziło ponad 2,1 mln internautów (real users), którzy wygenerowali ponad 47 mln odsłon.

Źródło: Bankier.pl