Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Zloty fanów Mozilli

W najbliższy weekend odbędą aż się dwa zloty użytkowników Mozilli. Fani tej przeglądarki internetowej spotkają się w Poznaniu i w Warszawie.

W dniach 13-14 listopada 2004, w Poznaniu odbędzie się drugi już, dwudniowy zjazd użytkowników przeglądarki internetowej Mozilla. Początek w sobotę o godz. 12:00, na Starym Rynku w Poznaniu.

W programie imprezy zaplanowano m.in. dyskusje i prelekcje, których głównym tematem będzie nowy produkt twórców Mozilli, Firefox. Program ten to rekordzista, który już w pierwsze kilkanaście godzin po premierze zanotował ponad milion pobrań. Z kolei w niedzielę, 14 listopada 2004, o godz. 17:00 na Polach Mokotowskich spotkają się miłośnicy Mozilli z Warszawy.

Więcej informacji:

http://www.openforce.at/mozparty2/?view=PL