Złoty Numer GG:22 wystawiony na aukcję

Licytacja Złotego Numeru GG to już tradycja Finałów Fundacji Jurka Owsiaka. Tegoroczna aukcja potrwa do 14 stycznia 2014 r. do godziny 12:00, czyli zakończy się dwa dni po zbiórce 22.Finału WOŚP.

Informacja prasowa: GG Network S.A

Ruszyła licytacja Złotego Numeru GG:22 w ramach specjalnej aukcji GG dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pod adresem:

http://aukcje.wosp.org.pl/wylicytuj-prestizowy-zloty-numer-gg-22-i835823

Złoty Numer GG:22 wystawiony na aukcję

aukcja_złotego_numeru_GG22

W tym roku można zdobyć nie tylko prestiżowy i łatwy do zapamiętania numer GG:22, ale również kampanię na Komunikatorze GG. Wystarczy wylicytować numer GG:22 za minimum 30.000 zł, aby móc zrealizować kampanię na Komunikatorze GG o wartości nawet 110.000 zł netto. Po raz pierwszy aukcja GG została połączona z takim bonusem.

Dochód z aukcji Złotego Numeru GG:22 zostanie przeznaczony na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Kampania informująca o aukcji GG dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie emitowana w mediach należących do GG Network oraz na portalu Bankier.pl

GG gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już po raz dziewiąty, tradycyjnie przeznaczając na licytację niskie numery GG nawiązujące do kolejnych finałów: GG:14, GG:15, GG:16, GG:17, GG:18, GG:19, GG:20, GG:21 i aktualnie GG:22. Wyłącznie raz w roku – podczas finału WOŚP jest szansa, aby zdobyć tak krótki numer GG. Świąteczne aukcje numerów GG są jednymi z najpopularniejszych aukcji WOŚP. Rekordowa kwota została wylicytowana w 2012 r. za numer GG:20 - ponad 50 tys. złotych. Jaką kwotę uzyskamy dla WOŚP tym razem, przekonamy się już 14 stycznia 2014 r.

22.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia – 12.01.2014 r., a Złoty Numer GG:22 będzie pełnił rolę jednego z głównych sposobów komunikacji z głównym sztabem Orkiestry. Obecnie numer GG:22 jest źródłem informacji o XXII Finale, gdzie można także porozmawiać z „Wirtualnym Jurkiem”, wystarczy jedynie dodać go do swojej listy kontaktów w Komunikatorze GG.

Bezpośredni link do aukcji GG:

http://aukcje.wosp.org.pl/wylicytuj-prestizowy-zloty-numer-gg-22-i835823

22.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2014 r. Hasło przewodnie Finału to: „Na ratunek! czyli na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów."

W kolejnej edycji Finału WOŚP uczestniczyć będzie 120 tys. wolontariuszy, skupionych w ponad 1700 sztabach w Polsce i na świecie. Odbędzie się kilkadziesiąt imprez zamkniętych. W dniu Finału prowadzona będzie licytacja Złotych Serduszek i Kart Telefonicznych, a także ponad 100 tysięcy aukcji w serwisie www.aukcje.wosp.org.pl. Punktem kulminacyjnym Finału jest happening świetlny „Światełko do Nieba", przyjmujący w wielu miejscach w Polsce formę widowiskowego pokazu sztucznych ogni. http://wosp.org.pl.