Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Złoty Numer GG:22 wystawiony na aukcję

Licytacja Złotego Numeru GG to już tradycja Finałów Fundacji Jurka Owsiaka. Tegoroczna aukcja potrwa do 14 stycznia 2014 r. do godziny 12:00, czyli zakończy się dwa dni po zbiórce 22.Finału WOŚP.

Informacja prasowa: GG Network S.A

Ruszyła licytacja Złotego Numeru GG:22 w ramach specjalnej aukcji GG dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pod adresem:

http://aukcje.wosp.org.pl/wylicytuj-prestizowy-zloty-numer-gg-22-i835823

Złoty Numer GG:22 wystawiony na aukcję

aukcja_złotego_numeru_GG22

W tym roku można zdobyć nie tylko prestiżowy i łatwy do zapamiętania numer GG:22, ale również kampanię na Komunikatorze GG. Wystarczy wylicytować numer GG:22 za minimum 30.000 zł, aby móc zrealizować kampanię na Komunikatorze GG o wartości nawet 110.000 zł netto. Po raz pierwszy aukcja GG została połączona z takim bonusem.

Dochód z aukcji Złotego Numeru GG:22 zostanie przeznaczony na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Kampania informująca o aukcji GG dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie emitowana w mediach należących do GG Network oraz na portalu Bankier.pl

GG gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już po raz dziewiąty, tradycyjnie przeznaczając na licytację niskie numery GG nawiązujące do kolejnych finałów: GG:14, GG:15, GG:16, GG:17, GG:18, GG:19, GG:20, GG:21 i aktualnie GG:22. Wyłącznie raz w roku – podczas finału WOŚP jest szansa, aby zdobyć tak krótki numer GG. Świąteczne aukcje numerów GG są jednymi z najpopularniejszych aukcji WOŚP. Rekordowa kwota została wylicytowana w 2012 r. za numer GG:20 - ponad 50 tys. złotych. Jaką kwotę uzyskamy dla WOŚP tym razem, przekonamy się już 14 stycznia 2014 r.

22.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia – 12.01.2014 r., a Złoty Numer GG:22 będzie pełnił rolę jednego z głównych sposobów komunikacji z głównym sztabem Orkiestry. Obecnie numer GG:22 jest źródłem informacji o XXII Finale, gdzie można także porozmawiać z „Wirtualnym Jurkiem”, wystarczy jedynie dodać go do swojej listy kontaktów w Komunikatorze GG.

Bezpośredni link do aukcji GG:

http://aukcje.wosp.org.pl/wylicytuj-prestizowy-zloty-numer-gg-22-i835823

22.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2014 r. Hasło przewodnie Finału to: „Na ratunek! czyli na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów."W kolejnej edycji Finału WOŚP uczestniczyć będzie 120 tys. wolontariuszy, skupionych w ponad 1700 sztabach w Polsce i na świecie. Odbędzie się kilkadziesiąt imprez zamkniętych. W dniu Finału prowadzona będzie licytacja Złotych Serduszek i Kart Telefonicznych, a także ponad 100 tysięcy aukcji w serwisie www.aukcje.wosp.org.pl. Punktem kulminacyjnym Finału jest happening świetlny „Światełko do Nieba", przyjmujący w wielu miejscach w Polsce formę widowiskowego pokazu sztucznych ogni. http://wosp.org.pl.