Zarabiaj na swojej witrynie

Phonesat, dostawca rozwiązań audioteksowych oraz SMS, umożliwił właścicielom witryn, webmasterom oraz innym podmiotom wykorzystanie usługi Virtual Internet Service Provider do generowania dodatkowych przychodów.

Każdy właściciel witryny internetowej będzie miał możliwość zarabiania dzięki swojemu serwisowi. Po podpisaniu umowy z wybranym operatorem numeru dostępowego do Sieci, użytkownik staje się Wirtualnym Providerem Internetu. Przydzielony zostaje mu identyfikator (login) oraz hasło, które internauci będa wykorzystywali do nawiązywania połączeń dial-up. Zadaniem posiadacza serwisu jest umieszczenie informacji o identyfikatorze i haśle we własnym serwisie i zachęcanie użytkowników do łączenia się z Internetem w reklamowany sposób. Właściciel witryny otrzymuje z każdej minuty połączenia ustalony procent.

Możliwe jest również takie skonfigurowanie usługi, że do danej witryny będą mieli dostęp tylko ci, którzy połączą się z Siecią, korzystając z numeru wykorzystywanego przez jej właściciela.

Opłata za korzystanie z Internetu w tej sposób wynosić ma tyle samo, co za połączenie przez numer dostępowy TP S.A.

Phonesat jest zdania, że usługi VISP mają przyszłość na rynku, zważywszy na fakt, że ponad 30% Polaków łączących się z Internetem to użytkownicy modemów.

Więcej informacji:

http://phonesat.pl