Zarabiaj dzięki Skype

Najnowsza wersja komunikatora Skype oferuje możliwość pobierania przez użytkownika opłat za połączenia. Takie rozwiązanie może sprawdzić się we wszelkiego rodzaju liniach informacyjnych i usługach głosowych.

Skype 3.1 beta umożliwia każdemu dorosłemu użytkownikowi uruchomienie usługi Skype Prime. Dzięki niej można pobierać drobną opłatę za każdą odebraną rozmowę (lub nawet za każdą minutę połączenia). Nawiązanie połączenia jest bezpłatne, ale w każdej chwili można przejść w tryb Skype Prime i rozpocząć zarabianie na rozmowie. Skype nie działa charytatywnie, pobiera stosunkowo wysoką prowizję - aż 30% opłaty za rozmowę. Do uruchomienia usługi konieczne jest też posiadanie konta w systemie płatności PayPal.

Zarabiaj dzięki Skype

Dzięki Skype Prime każdy może zarabiać na rozmowach przez Internet.

Skype Prime wydaje się być bardzo ciekawą ofertą, skierowaną przede wszystkim do osób przedsiębiorczych, które dotąd nie oferowały płatnych usług głosowych przede wszystkim z powodu trudności z uruchomieniem płatnych numerów typu 0-700. Miejmy nadzieję, że dla Skype Prime zostaną znalezione ciekawe zastosowania - oprócz horoskopów i pogawędek erotycznych, utożsamianych przez wielu z płatnymi usługami głosowymi.

Uwaga: aby skorzystać z usługi Skype Prime, obie rozmawiające strony muszą używać najnowszej wersji Skype 3.1 Beta. W czasie, gdy przygotowywaliśmy tę informację, wersja programu udostępniona do pobrania ze strony skype.onet.pl nie zawierała uaktualnienia umożliwiającego uruchomienie Skype Prime. Osobom chcącym wypróbować działanie nowej usługi w praktyce radzimy pobrać program ze strony skype.com.