Załóż sklep internetowy i wygraj 15 tys. zł

SklepyFirmowe.pl wraz z Nokaut.pl i TradeMaker.pl organizują konkurs dla osób, które chcą rozpocząć sprzedaż przez internet.

"Chcemy zachęcić ludzi do rozpoczęcia swojej działalności w internecie, dlatego nasz konkurs głównie kierujemy do nowych sklepów, które zostaną założone w 2010 roku" - mówi Rafath Khan, twórca i współzałożyciel SklepyFirmowe.pl.

Zasady konkursu są proste: zakładasz sklep na platformie SklepyFirmowe.pl, rozwijasz swój biznes i jeśli twój sklep osiągnie najlepsze wyniki sprzedaży spośród nowych sklepów otrzymasz 10.000 zł w gotówce, 3.000 zł na promocje sklepu w Nokaut.pl oraz 2.000 zł na pozycjonowanie SEO przez TradeMaker.pl.

W ramach konkursu przewidziane są także dodatkowe nagrody o wartości 3.000 zł, za najlepszą szatę graficzną sklepu oraz najlepszy katalog produktów. Drugie miejsca w wymienionych kategoriach zostaną uhonorowane rocznymi abonamentami Platinum na prowadzenie sklepu. Pula wszystkich nagród przekracza 25.000 zł.

W jury konkursu zasiadają osoby znane z ecommercowej blogosfery i nie tylko: Krzysztof Bartnik (eKomercyjnie.pl), Wojtek Kyciak (commerce.blox.pl), Grzegorz Marczak (antyweb.pl) oraz Viren Bhadari (skarpetkowo.pl).

Strona konkursu:http://www.sklepyfirmowe.pl/konkurs.html

Pod koniec 2009 r. Nokaut.pl nabył od bmp Media Investors (spółki należącej do niemieckiego funduszu venture capital bmp AG pakiet) 70% udziałów w spółce SklepyFirmowe.pl oferującej oprogramowanie sklepu internetowego oraz pasaż handlowy Bazarek.pl. Obecnie na oprogramowaniu SklepyFirmowe.pl prowadzonych jest ponad 600

. Sklepy założone na platformie są dodatkowo promowane poprzez serwis Bazarek.pl (815 000 RU wg listopadowego Megapanelu PBI/Gemius).