Załóż sklep internetowy i wygraj 15 tys. zł

SklepyFirmowe.pl wraz z Nokaut.pl i TradeMaker.pl organizują konkurs dla osób, które chcą rozpocząć sprzedaż przez internet.

"Chcemy zachęcić ludzi do rozpoczęcia swojej działalności w internecie, dlatego nasz konkurs głównie kierujemy do nowych sklepów, które zostaną założone w 2010 roku" - mówi Rafath Khan, twórca i współzałożyciel SklepyFirmowe.pl.

Zasady konkursu są proste: zakładasz sklep na platformie SklepyFirmowe.pl, rozwijasz swój biznes i jeśli twój sklep osiągnie najlepsze wyniki sprzedaży spośród nowych sklepów otrzymasz 10.000 zł w gotówce, 3.000 zł na promocje sklepu w Nokaut.pl oraz 2.000 zł na pozycjonowanie SEO przez TradeMaker.pl.

W ramach konkursu przewidziane są także dodatkowe nagrody o wartości 3.000 zł, za najlepszą szatę graficzną sklepu oraz najlepszy katalog produktów. Drugie miejsca w wymienionych kategoriach zostaną uhonorowane rocznymi abonamentami Platinum na prowadzenie sklepu. Pula wszystkich nagród przekracza 25.000 zł.

W jury konkursu zasiadają osoby znane z ecommercowej blogosfery i nie tylko: Krzysztof Bartnik (eKomercyjnie.pl), Wojtek Kyciak (commerce.blox.pl), Grzegorz Marczak (antyweb.pl) oraz Viren Bhadari (skarpetkowo.pl).

Strona konkursu:http://www.sklepyfirmowe.pl/konkurs.html

Pod koniec 2009 r. Nokaut.pl nabył od bmp Media Investors (spółki należącej do niemieckiego funduszu venture capital bmp AG pakiet) 70% udziałów w spółce SklepyFirmowe.pl oferującej oprogramowanie sklepu internetowego oraz pasaż handlowy Bazarek.pl. Obecnie na oprogramowaniu SklepyFirmowe.pl prowadzonych jest ponad 600 sklepów internetowych. Sklepy założone na platformie są dodatkowo promowane poprzez serwis Bazarek.pl (815 000 RU wg listopadowego Megapanelu PBI/Gemius).