Zakupy na raty w Dotpay

System płatności internetowych Dotpay uruchomił usługę pozwalającą kupić w sklepie internetowym produkty na raty.

"Erata - raty z eurobank" to procedura pozwalająca kupić w sklepie internetowym dowolny produkt, którego cena mieści się w przedziale od 500 do 10 000 złotych. Za bezpieczeństwo usług odpowiada Dotpay wraz z Eurobankiem. Współpraca obu firm obejmuje także ubezpieczenie dla dokonywanych transakcji.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Dotpay wśród klientów sklepów internetowych, z nowoczesnej formy płatności ratalnej chętnie skorzysta około 57% kupujących w internecie. Badania na zlecenie Dotpay trwały przed wprowadzeniem usługi na rynek i potwierdziły wśród internautów wyraźne zapotrzebowanie na tę formę płatności.

Pełna oferta Dotpay dla firm zapewnia dowolną formę płatności za produkty i usługi w internecie.

Andrzej Poniński, Prezes Dotpay S.A.: "Warto zauważyć, iż jest to kolejna nowość oferowana przez Dotpay, który staje się prekursorem rynku i wyznacza nowe trendy. Należy przypomnieć, iż to właśnie Dotpay powstał jako pierwszy taki serwis w Polsce, jako pierwszy umożliwił odbieranie płatności przelewami transferowymi i kartami kredytowymi. Także wprowadzenie do internetu płatności gotówkowych i ich bezzwłoczne potwierdzanie to zasługa Dotpay."