Za towar z sieci zapłać w supermarkecie

Bank Citi Handlowy umożliwia płacenie za zakupy internetowe w supermarketach objętych specjalnym programem "Unikasa". Żeby skorzystać z tej możliwości należy wybrać Unikasę jako sposób płatności przy składaniu zamówienia w sklepie internetowym, a następnie wydrukować automatycznie wygenerowane potwierdzenie z kodem kreskowym.

Nowa usługa o nazwie Unikasa wdrażana jest we współpracy z eCard. Unikasa umożliwia klientom, którzy robiąc internetowe zakupy do tej pory wybierali płatność na poczcie, płacić za towary z sieci w supermarkecie. Jak zapewnia bank: "W ciągu 3 dni roboczych pieniądze trafiają do internetowego sprzedawcy, który wysyła towar. Jest to tym bardziej wygodne i praktyczne rozwiązanie, że już ponad 400 sklepów w całym kraju dołączyło do Unikasy, a ich liczba ciągle rośnie."

Obecnie Unikasa działa w największych sieciach handlowych takich jak Tesco i Real, jak również w sklepach Savia i Elea oraz w Punktach Obsługi Klienta tp. Ponadto istnieje również sieć autoryzowanych punktów Unikasa Partner, która w tym momencie liczy prawie 100 placówek.