Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Z mobilnego internetu korzystamy w ... domu

14 proc. Polaków twierdzi, że korzysta z usługi mobilnego internetu szerokopasmowego. Paradoksalnie respondenci korzystający z mobilnego internetu, najczęściej używają go w domu (42 proc.).

Z mobilnego dostępu rzadziej korzystamy nawet na wakacjach (12 proc.) i w pracy (10 proc.) - wynika z badań Ericsson Consumer Lab.

Najczęściej wykorzystywanym urządzeniem do połączeń z mobilnym internetem jest laptop, dostępny w 27% polskich gospodarstw domowych. Następny w kolejności jest komputer stacjonarny i telefon komórkowy.

19% Polaków jest zainteresowanych dostępem do mobilnego internetu w przyszłości co wskazuje na duży potencjał rozwojowy tego produktu.