Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Z Gratka.pl wyrasta nowy serwis ogłoszeniowy

Od wczoraj działa nowy serwis ogłoszeniowy Alegratka.pl. - $Użytkownicy prowadzonego przez naszą spółkę serwisu Gratka.pl od dłuższego czasu zgłaszali potrzebę udostępnienia im miejsca, gdzie można kupować i sprzedawać różnego rodzaju artykuły, często o małej wartości rynkowej, w prosty i łatwy sposób, nie ponosząc przy tym wysokich opłat za zamieszczanie ogłoszeń$ - wyjaśnił sens jego powstania Artur Cichoń, wiceprezes zarządu spółki Gratka.

Alegratka to dziecko spółki Gratka, prowadzącej serwisy Gratka.pl oraz Motofakty.pl. Pomysł na nazwę wziął się z przekonania, że nazwa Alegratka będzie się kojarzyć z superokazjami.

Serwis pozwala umieścić nieograniczoną liczbę ogłoszeń przez jednego użytkownika. Warunkiem ich zamieszczenia jest posiadanie wykupionej aktywacji, której koszt wynosi do 1,22 zł brutto za miesiąc. W serwisie można skorzystać z opcji automatycznego powiadamiania o nowych ogłoszeniach spełniających wybrane przez użytkownika kryteria. W niedługim czasie spółka planuje wprowadzić kolejne udogodnienia.

Serwis Gratka.pl pojawił się tymczasem w nowej szacie graficznej. Koncentruje się na czterech działach ogłoszeniowych: Motoryzacja, Nieruchomości, Praca i Turystyka. Wszystkie pozostałe działy zostały przeniesione do Alegratka.pl.