Z Gratka.pl wyrasta nowy serwis ogłoszeniowy

Od wczoraj działa nowy serwis ogłoszeniowy Alegratka.pl. - $Użytkownicy prowadzonego przez naszą spółkę serwisu Gratka.pl od dłuższego czasu zgłaszali potrzebę udostępnienia im miejsca, gdzie można kupować i sprzedawać różnego rodzaju artykuły, często o małej wartości rynkowej, w prosty i łatwy sposób, nie ponosząc przy tym wysokich opłat za zamieszczanie ogłoszeń$ - wyjaśnił sens jego powstania Artur Cichoń, wiceprezes zarządu spółki Gratka.

Alegratka to dziecko spółki Gratka, prowadzącej serwisy Gratka.pl oraz Motofakty.pl. Pomysł na nazwę wziął się z przekonania, że nazwa Alegratka będzie się kojarzyć z superokazjami.

Serwis pozwala umieścić nieograniczoną liczbę ogłoszeń przez jednego użytkownika. Warunkiem ich zamieszczenia jest posiadanie wykupionej aktywacji, której koszt wynosi do 1,22 zł brutto za miesiąc. W serwisie można skorzystać z opcji automatycznego powiadamiania o nowych ogłoszeniach spełniających wybrane przez użytkownika kryteria. W niedługim czasie spółka planuje wprowadzić kolejne udogodnienia.

Serwis Gratka.pl pojawił się tymczasem w nowej szacie graficznej. Koncentruje się na czterech działach ogłoszeniowych: Motoryzacja, Nieruchomości, Praca i Turystyka. Wszystkie pozostałe działy zostały przeniesione do Alegratka.pl.