Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Yahoo! wejdzie do Polski

Z informacji dziennika Rzeczpospolita wynika, że wkrótce na polskim rynku internetowym pojawią się produkty i usługi Yahoo! Analitycy przewidują, że koncern zadebiutuje w polskim Internecie z serwisem Flickr.

"Produkty i usługi Yahoo! wkrótce pojawią się na polskim rynku" - powiedziała "Rzeczpospolitej" Zhengxi Danard, szef marketingu Yahoo! na Europę Wschodnią. "Polski rynek internetowy rośnie bardzo szybko, przyglądamy mu się uważnie" - dodała Danard.

Na razie nie wiadomo jakie usługi zaoferuje polskim internautom amerykański gigant, który w swoim portfolio ma m.in. pocztę elektroniczną, mapy, wyszukiwarki, komunikator, a także serwisy społecznościowe, jak np. Flickr, służący do publikacji w sieci własnych zdjęć.

Analitycy przewidują, że koncern zadebiutuje w polskim Internecie z serwisem Flickr. "Flickr nie ma u nas odpowiednika. Podobne serwisy, np. Fotka.pl, to bardziej portale towarzyskie niż narzędzia do udostępniania zdjęć" - uważa Magda Borowik, analityk firmy IDC Polska. Natomiast według informacji "Rzeczpospolitej" Yahoo! może otworzyć w Polsce portal, który będzie konkurować z bijącym rekordy popularności serwisem Nasza-Klasa.pl.