Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Yahoo razem z wydawcami prasy

Konsorcjum składające się z siedmiu wydawnictw prasowych, reprezentujących łącznie 176 tytułów gazet regionalnych, podpisało umowę z Yahoo. W ramach porozumienia firmy zapowiedziały współpracę w zakresie reklamy, technologii oraz dostarczania treści.

Dzięki pierwszym ustaleniom wynikającym z umowy, ogłoszenia drobne z gazet lokalnych trafią do serwisów Yahoo. W przyszłym roku artykuły z dzienników mają znaleźć się w portalu.

W konsorcjum znalazły się wydawnictwa MediaNews Group, Hearst, Belo, E. W. Scripps, Journal Register Company, Lee Enterprises and Cox Enterprises.

Yahoo boryka się z wewnętrznymi kłopotami. The Wall Street Journal opublikował list jednego z dyrektorów firmy Brada Garlinghouse'a, w którym skarży się on, że portalowi brak wyraźnej wizji rozwoju. Jako przykład podaje inwestycje w pokrywające się przedsięwzięcia (np. Yahoo Photos i Flickr). W związku z kłopotami Garlinghouse sugeruje zwolnienia siegąjące nawet 20%.

Przeczytaj także: Reklamy od Google w gazetach