Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Yahoo przeszuka dyski

Przedstawiciele Yahoo zapowiedzieli, że firma najpóźniej w styczniu udostępni użytkownikom darmowy program do wyszukiwania plików na dysku komputera. Autorem programu jest firma X1 Technologies.

Aplikacja przeznaczona będzie dla użytkowników systemów z rodziny Windows. Podobny program ma już w swojej ofercie firma Google, która w połowie października zaprezentowała Google Desktop Search - narzędzie do przeszukiwania lokalnych zasobów. Główna różnica między produktami obu firm polega na tym, że produkt Google wykorzystuje interfejs przeglądarki internetowej, zaś aplikacja Yahoo jest w pełni 'samodzielna'.

Autorem rozwiązania, które zamierza zaoferować Yahoo, jest amerykańska firma X1 Technologies. Jej oprogramowanie do wyszukiwania plików na dyskach lokalnych do tej pory sprzedawane było po 75 USD za licencję - wiadomo jednak, że Yahoo zamierza udostępnić je za darmo.