Yahoo! poszerza ofertę

Internauci już niedługo będą mogli skorzystać z nowej oferty portalu – będzie to zaawansowane kreowanie stron internetowych.

Przedstawiciele Yahoo! planują rozszerzenie swojej oferty o nową usługę - zaawansowane kreowanie stron internetowych. Za skorzystanie z niej trzeba będzie jednak zapłacić. Utworzenie nowej strony ma kosztować 15 USD, zaś miesięczna opłata za jej utrzymanie – 8,95 USD. W zamian użytkownicy otrzymają spersonalizowany adres URL, pięć kont pocztowych oraz 25 MB przestrzeni na serwerze. Usługa ta będzie się nazywać GeoCities Pro. Druga opcja, nazwana GeoCities Webmaster, będzie droższa – abonament ma wynosić 11,5 USD. Klienci, którzy się zdecydują na korzystanie z niej, mogą liczyć na więcej miejsca na dysku oraz dostęp do zaawansowanych narzędzi kreowania stron.

Przedstawiciele Yahoo! mówią, że wprowadzenie nowej oferty było spowodowane dużym zainteresowaniem klientów. W odróżnieniu od darmowych kont, udostępnianych na serwerach GeoCities, na nowych stronach nie będą umieszczane reklamy.