"Wysokie Obcasy" - nowy rozbudowany serwis Agory

Czytelniczki sobotniego magazynu - dodatku do "Gazety Wyborczej" mogą już korzystać z nowego serwisu będącego przedłużeniem i rozszerzeniem wydania papierowego.

Sobotni dodatek do "Gazety Wyborczej" doczekał się własnego serwisu internetowego. "Wysokie obcasy" to świetnie znany i lubiany magazyn kobiecy, marka silna i witalna. Dlatego zdecydowaliśmy o budowie dla niej odrębnego serwisu w sieci. Redakcja "Wysokich Obcasów" ma teraz dwa media - powiedział Jarosław Śliżewski, dyrektor wydawniczy serwisów internetowych "Gazety Wyborczej.

Serwis internetowyhttp://Wysokieobcasy.pl ma być przedłużeniem i rozszerzeniem magazynu oraz platformą codziennej rozmowy redakcji z czytelniczkami. Na witrynie każdego dnia znajdą się nowe treści inspirowane przez czytelniczki i czytelników.

"Wysokie Obcasy" - nowy rozbudowany serwis Agory
Artykuły z najnowszego numeru wydania papierowego będą publikowane na Wysokieobcasy.pl sukcesywnie w ciągu tygodnia - często obszerniejsze niż w drukowanym dodatku i wzbogacone o multimedia. Uzupełnieniem oferty są redakcyjne blogi, baza 500 przepisów kulinarnych Kręglickiej i Gessler oraz archiwa felietonów Kingi Dunin i Joanny Szczepkowskiej. Użytkownicy serwisu mogą uzyskać informacje o nowościach na stronie przez RSS i newsletter.

Ogłoszeniodawcy mogą skorzystać z oferty dwumedialnej łączącej reklamę w papierowym dodatku i w jego serwisie internetowym. Serwis jest także dostępny w ofercie sieci reklamowej Glossy Media.

Start odświeżonego serwisu Wysokieobcasy.pl odbywa się równolegle do wydania magazynu "Wysokie Obcasy" w sobotę 5 września.

Źródło: Agora