Wyobrazsobie.pl - mówi Axel Springer

Serwis poświęcony fotografii cyfrowej i wideo wzbogaca internetowe portfolio wydawcy "Faktu".

Pod adresemhttp://Wyobrazsobie.pl dostępny jest nowy serwis wydawnictwa Axel Springer. Zamierzeniem twórców jest dotarcie do fotoamatorów, pasjonatów filmowania oraz osób oglądających filmy na komputerze i innym nowoczesnym sprzęcie.

Serwis podzielony jest na dwie podstawowe kategorie oraz galerię zdjęć. W dziale Foto znalazły się porady dotyczące wyboru sprzętu i akcesoriów, przegląd oferty rynkowej, testy i recenzje nowości. Hobbyści znajdą tu również niezbędne informacje o technikach fotografowania i edycji zdjęć.

Na dział Video składają się informacje o kamerach i projektorach, technikach filmowania oraz edycji i montażu filmów. Witrynę uzupełnia dział Galerie zawierający zdjęcia sprzętu i przegląd fotografii nadsyłanych przez użytkowników. Internauci znajdą też linki do forów dyskusyjnych prowadzonych w ramach innych serwisów Axel Springer i dotyczących tematyki foto i wideo, a także wyszukiwarki programów i fachowych terminów.

Wyobrazsobie.pl - mówi Axel Springer

Wyobrazsobie.pl

Serwis wyobrazsobie.pl tworzony jest przez zespół redakcyjny serwisów komputerowych Axel Springer Polska. Redaktorem naczelnym witryny jest Tomasz Przyjemski.