Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Wyniki badania Gemius/PBI za czerwiec 2019

Poniżej prezentujemy Państwu najnowsze wyniki badania Gemius/PBI. Tabele prezentują zarówno rankingi wydawców internetowych, zestawienie najpopularniejszych domen oraz aplikacji mobilnych.

Wyniki badania Gemius/PBI za czerwiec 2019

Liczba internautów w Polsce w czerwcu 2019 roku wyniosła ogółem 28 mln, z czego na komputerach osobistych i laptopach (komputery osobiste używane w domu oraz w pracy) – 22,2 mln, a na urządzeniach mobilnych (smartfony i tablety) 24,4 mln.

Tabele prezentują ranking top 20 stron WWW oraz top 20 wydawców – zarówno dla wszystkich urządzeń (komputery osobiste i laptopy+smartfon+tablet), jak też w rozbiciu na komputery osobiste i laptopy oraz na urządzenia mobilne. Zestawienie zawiera dane dla aplikacji mobilnych - top 20. Liczby internautów na poszczególnych urządzeniach szacowane są przez Gemiusa na podstawie autorskiej metody uwzględniającej aktywność internautów w badanym okresie.

Wyniki badania Gemius/PBI za czerwiec 2019

Pierwsza siódemka wydawców bez zmian, jednak w porównaniu z kwietniem zmiany na dalszych pozycjach - OLX awansowało z 10 na 8 miejsce, Polska Press spadła z 8 na 9, również o 1 oczko w dół spadła Gazeta.pl.

Wyniki badania Gemius/PBI za czerwiec 2019

Tutaj zmiany na pozycji wicelidera - Youtube zmieniło się miejscami z Facebookiem. Do 9 miejsca bez zmian, na 10. Wikipedia wyprzedziła Gazetę, która spadła na 11. pozycję.

Wyniki badania Gemius/PBI za czerwiec 2019

W tym zestawieniu zmiana na pozycjach 6 i 7 - zyskała grupa Polska Press, stracił OLX, a także 8 i 9 - Allegro zepchało na swoją pozycję Gazetę. Na 10. pozycję wskoczyła Wikipedia, spychając na 11 grupę ZPR MEdia.

Wyniki badania Gemius/PBI za czerwiec 2019

W tym zestawieniu jedyna zmiana na miejscu 10 - Rossman wyprzedził Instagram.