Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Wyniki Megapanel PBI/Gemius za kwiecień 2012

Nowa metodologia, która nie przyniosła większych zmian w marcu, nie wpłynęła także znacząco na kwietniowe wyniki. Zmiany są kosmetyczne i prawie niezauważalne.

W zestawieniu grup witryn i witryn niezgrupowanych nadal niekwestionowanym liderem jest Grupa Google, która może się poszczycić zasięgiem ponad 90 proc. Zaraz za liderem znajduje się witryna youtube.com z 20 proc mniejszym zasięgiem.

Zaskakuje ciągła ekspansja portalu facebook.com, który z miesiąca na miesiąc notuje coraz dynamiczniejszy przyrost zasięgu. W kwietniu różnica między youtube.com i facebook.com wynosiła dokładnie promil. Portal społecznościowy od miesięcy utrzymuje tendencję wzrostową i niewykluczone, że od maja będzie miał największy zasięg w Polsce zaraz po Grupie Google.

W zestawieniu największą zmianą było delikatne przetasowanie na końcu. Witryna demotywatory.pl była w kwietniu na ostatnim miejscu, wyprzedzona przez Grupę Media Regionalne.

Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New replica rolex watches are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.