Wynajem.pl - ogłoszenia i społeczność w jednym

Wystartowała nowa platforma ogłoszeniowa pośrednicząca w procesach wynajmu nieruchomości, maszyn i pojazdów.

Wynajem.pl ma być nie tylko zwykłym serwisem ogłoszeniowym pośredniczącym w wynajmie mieszkań, garaży, jachtów, maszyn rolniczych, rusztowań i innych przedmiotów pogrupowanych w kilkunastu kategoriach.

Aspiracją twórców jest również zbudowanie społeczności skupionej wokół rynku wynajmu z całej Polski. Dzięki społeczności Wynajem.pl możesz łatwo znaleźć współlokatora. Wystarczy zarejestrować swoje konto ze zdjęciem i uzupełnić profil. Konto pozwala na komunikację z innymi użytkownikami serwisu i jest bezpłatne - czytamy na stronie serwisu.

Wyszukiwarka zamieszczonych w serwisie ogłoszeń pozwala dotrzeć do wykazu ofert za pomocą kilku kryteriów (m. in. rodzaj oferty, lokalizacja, cena). Możliwe jest także stworzenie własnej, indywidualnej listy ogłoszeń.

Wynajem.pl

Wynajem.pl

Oferta ogłoszeniowa konkretnych kategorii wzbogacona została dodatkowymi informacjami (np. aktualnościami z rynku nieruchomości, danymi o firmach przeprowadzkowych, zarządcach i obsłudze nieruchomości), a także listą regionalnych biur wynajmu w każdym województwie.

Dodatkowo najemcom wybranych ofert oznaczonych ikonką "odbierz 100 PLN" twórcy serwisu obiecują upominek w postaci 100 zł, który otrzymać będzie można po ostatecznym dokonaniu wszystkich formalności związanych z wynajmem.