Wynajem.pl - ogłoszenia i społeczność w jednym

Wystartowała nowa platforma ogłoszeniowa pośrednicząca w procesach wynajmu nieruchomości, maszyn i pojazdów.

Wynajem.pl ma być nie tylko zwykłym serwisem ogłoszeniowym pośredniczącym w wynajmie mieszkań, garaży, jachtów, maszyn rolniczych, rusztowań i innych przedmiotów pogrupowanych w kilkunastu kategoriach.

Aspiracją twórców jest również zbudowanie społeczności skupionej wokół rynku wynajmu z całej Polski. Dzięki społeczności Wynajem.pl możesz łatwo znaleźć współlokatora. Wystarczy zarejestrować swoje konto ze zdjęciem i uzupełnić profil. Konto pozwala na komunikację z innymi użytkownikami serwisu i jest bezpłatne - czytamy na stronie serwisu.

Wyszukiwarka zamieszczonych w serwisie ogłoszeń pozwala dotrzeć do wykazu ofert za pomocą kilku kryteriów (m. in. rodzaj oferty, lokalizacja, cena). Możliwe jest także stworzenie własnej, indywidualnej listy ogłoszeń.

Wynajem.pl - ogłoszenia i społeczność w jednym

Wynajem.pl

Oferta ogłoszeniowa konkretnych kategorii wzbogacona została dodatkowymi informacjami (np. aktualnościami z rynku nieruchomości, danymi o firmach przeprowadzkowych, zarządcach i obsłudze nieruchomości), a także listą regionalnych biur wynajmu w każdym województwie.

Dodatkowo najemcom wybranych ofert oznaczonych ikonką "odbierz 100 PLN" twórcy serwisu obiecują upominek w postaci 100 zł, który otrzymać będzie można po ostatecznym dokonaniu wszystkich formalności związanych z wynajmem.