Wymień przeczytaną książkę

Za pośrednictwem nowego serwisu bezpłatnie można wymieniać, oddawać lub sprzedawać książki.

Wymienksiazke.pl to serwis, który w zamierzeniu twórców w prosty i darmowy sposób pośredniczyć ma w wymianie i poszukiwaniu interesujących książek oraz tworzeniu własnych księgozbiorów.

Kompletowanie naszej prywatnej biblioteki to ustawiczne, długotrwałe szukanie interesujących nas pozycji, ale kiedy znajdziemy naszą upragnioną książkę to wielka przyjemność i satysfakcja - mówi Wojciech Kozłowski, współwórca serwisu.

Zaoferowano cztery opcje: "wymień się na inną pozycję i podaj na co", "sprzedaj książkę", "sprzedaj lub wymień", "oddaj za darmo" oraz sprawdzony w serwisach aukcyjnych system komentarzy. Wkrótce uruchomiona zostanie dodatkowa funkcjonalność: dział "poszukiwane", dzięki której można będzie tworzyć listę poszukiwanych książek, co ułatwi wystawcom szybkie znalezienie nabywcy.

Antykwariatów jest coraz mniej, a w mniejszych miasteczkach nigdy ich nie było. Do takich miejsc chcemy dotrzeć za pomocą internetu - mówi Wojciech Kozłowski, współwórca serwisu. Chcemy, aby na stronie znalazła się nie tylko klasyka literatury, ale również poradniki, podręczniki, komiksy, literatura dla dzieci, a nawet instrukcje obsługi, słowem wszystko to, czego można poszukiwać w zakresie opublikowanego słowa pisanego - dodaje.

Wymień przeczytaną książkę

Wymienksiazke.pl

Serwis jest i pozostanie darmowy. Na dzień dzisiejszy czerpiemy satysfakcję z rosnącej ilości użytkowników i dokonanych transakcji. W przyszłości mamy nadzieję na zyski z reklam - mówi Wojciech Kozłowski.