Wygraj debiut na NewConnect

Do 31 grudnia można nadsyłać zgłoszenia do konkursu "Kierunek NewConnect. Wygraj bezpłatny debiut". Główna nagroda to przygotowanie emisji oraz wprowadzenie do obrotu akcji na rynek NewConnect, a także roczna obsługa Autoryzowanego Doradcy, agencji PR/IR oraz agencji interaktywnej.

W konkursie mogą wziąć udział spółki zarejestrowane na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, które m.in. posiadają kapitały (fundusze) własne na poziomie 500 tys. złotych. Aby stanąć do rywalizacji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod adresem www.konkurs.lh-c.pl.

"Wspólnie z naszymi partnerami z determinacją postanowiliśmy zaoferować nasze wsparcie właśnie w tym trudnym dla całej gospodarki i rynku kapitałowego momencie. NewConnect, aby spełnić oczekiwania zarówno spółek, jak i inwestorów, potrzebuje oczywiście poprawy sytuacji na światowych rynkach akcji. Przede wszystkim potrzebuje jednak coraz więcej przykładów spółek, które pokażą, że na NewConnect da się zarobić." - komentuje Piotr Płocharski, prezes zarządu Lighthouse Consultants, organizatora konkursu.

Przygotowaniem spółki do debiutu oraz przeprowadzeniem oferty prywatnej zajmą się doświadczeni specjaliści: Ruciński i Wspólnicy Kancelaria Audytorów i Doradców występująca w podwójnej roli podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych i Autoryzowanego Doradcy NewConnect oraz Lighthouse Consultants, która będzie odpowiedzialna za stworzenie i realizację planu działań komunikacyjnych z mediami i inwestorami. Doradcy będą również, w ramach nagrody głównej, pracować na rzecz spółki przez kolejny rok, a uzupełnieniem ich usług będzie stworzenie serwisu internetowego relacji inwestorskich przez firmę Web2.