Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Wtorkowy przegląd prasy

Marszałek Sejmu zadecydował, że ustawa o VAT wraca do komisji. mBank wprowadził prowizję. HP z pomocą KPMG szuka w Polsce firmy do przejęcia. Kto jest na celowniku firmy ?

GAZETA WYBORCZA

Przelewaj i płaćWirtualny mBank, który szczycił się dotychczas mianem banku za darmo, wprowadził prowizję. I to za co? Za internet. (s. 17)

Poprawić potworkaVAT wraca do komisji. Marszałek Sejmu Marek Borowski cofnął rządowy projekt ustawy o VAT z powrotem do sejmowej komisji finansów, bo poprawek było za dużo. (s. 17)

Polska markaWally Olins pomoże w promocji Polski. Ten światowy autorytet w dziedzinie kreowania marek podpisał kontrakt z Krajową Izbą Gospodarczą i stworzy Narodową Strategię Promocyjną naszego kraju. (s. 22)

PULS BIZNESU

HP szuka w Polsce firmy do przejęciaJeden z największych światowych koncernów IT z pomocą KPMG planuje zakupy w Polsce. Kto może znaleźć się na celowniku potentata ? (s. 5)

Jak ubezpieczyciel dba o daneKarygodna niedbałość w PZU może sprawić mu sporo problemów. Wszystko przez nośniki danych, które ubezpieczyciel pożyczył i nie chce oddać. (s. 7)