Wtorkowy Przegląd Prasy

Analitycy wiedzą lepiej, czego chce TP. Konflikt udziałowców Polskiej Telefonii Cyfrowej paraliżuje firmę, ale są widoki na porozumienie. Ponad dziesięciokrotny wzrost przychodów zanotowała od wejścia na polski rynek przed sześciu laty IDS Scheer. Dzięki wynalazkom w dziedzinie elektroniki możliwe jest skonstruowanie odpowiednika czapki niewidki. Salami przez internet? Czemu nie.

PULS BIZNESU

Analitycy wiedzą lepiej, czego chce TPTelekomunikacja opublikuje strategię dopiero 13 lutego, ale analitycy już napisali jej własną, w której priorytetem są internet i komórki.

http://www.pb.pl/content.aspx?sid=7351&guid=E493567F-AFA6-4C79-B1CE-30EA1352E714 (dostęp płatny)

RZECZPOSPOLITA

Sztuka znikaniaCzy nauka wyprzedziła magię? Dzięki wynalazkom w dziedzinie elektroniki możliwe jest skonstruowanie odpowiednika czapki niewidki.

http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060207/nauka/nauka_a_1.html

Rozwiązanie potrzebne od zarazWiele wskazuje na to, że w najbliższych dniach może dojść do przesilenia w sporze udziałowców Polskiej Telefonii Cyfrowej

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060207/ekonomia/ekonomia_a_18.html

Dwa kluby piłkarskie uczą się zarządzaniaPonad dziesięciokrotny wzrost przychodów zanotowała od wejścia na polski rynek przed sześciu laty IDS Scheer. To jedna z głównych światowych firm informatycznych z europejskim rodowodem.

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060207/ekonomia/ekonomia_a_20.html

GAZETA.PL

Salami przez internet? Czemu nie! Gdy mówimy o zakupach w sieci, na myśl przychodzą przede wszystkim książki, płyty oraz sprzęt i programy komputerowe. Jednak w ten sposób można kupować także jedzenie.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3150833.html

Wysyp wirtualnych operatorów W Stanach i Europie Zachodniej coraz więcej znanych marek wchodzi na rynek telefonii komórkowej jako tzw. wirtualni operatorzy. W Polsce wciąż nie.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3150831.html

GAZETA PRAWNA

Elektrim przyspiesza rozmowy o wyjściu z PTCJest szansa na koniec sporu o Polską Telefonię Cyfrową. Elektrim jest gotów zrezygnować z walki; w zamian za pieniądze na wykupienie obligacji.

http://www.gazetaprawna.pl/dzialy/28.html?numer=1645&dok=1645.28.3.2.9.1.0.1.htm

GAZETA BANKOWA

Stacjonarne bez kabla O ile informacje o aparatach telefonicznych używanych w sieciach komórkowych można znaleźć stosunkowo łatwo, to o aparatach włączanych do sieci stacjonarnych informacji jest znacznie mniej.

http://gazetabankowa.pl/dzialy_gb_3/instrumenty/teleinformatyka/0,11604,142,art.html (fragmenty artykułu)