Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Wtorkowy Przegląd Prasy

Streżyńska chce wprowadzić internet dla każdego do 2015 roku... Microsoft sprzedaje10 licencji Windows 7 na sekundę... Praktyki IBM pod lupą Komisji Europejskiej... Grupa Asseco platynowym partnerem Oracle... Wyrok Trybunału w sporze TP z Duńczykami najwcześniej we wrześniu... Ruch czeka informatyzacja... Wydawcy gazet coraz lepiej radzą sobie w sieci... Wojna na górze o powszechny internet...

COMPUTERWORLD

Zmiana niesie szansęRegionalny CIO w APC Schneider Electric po fuzji stanął wobec nowych wyzwań o skali międzynarodowej.

http://p1.idg.pl/r/ead7e

10 licencji na sekundę. Co się tak dobrze sprzedaje?W okresie między 23 czerwca a 21 lipca Microsoft sprzedał 25 mln kopii systemu operacyjnego Windows 7. Daje to średnio 9,97 licencji na sekundę.

http://p1.idg.pl/r/01e6c

Grupa Asseco platynowym partnerem OracleAsseco Poland przystąpiła do nowego programu partnerskiego Oracle Partner Network oraz do grupy partnerów specjalizowanych na najwyższym poziomie Platinum.

http://p1.idg.pl/r/b1c9e

RZECZPOSPOLITA

Praktyki IBM pod lupą Komisji EuropejskiejEuropejskie władze antymonopolowe wszczęły dwa postępowania, w których badają działalność amerykańskiego giganta.

http://www.rp.pl/artykul/9211,514028_Praktyki_IBM_pod_lupa_Komisji_Europejskiej.html

Wyrok Trybunału w sporze TP z Duńczykami najwcześniej we wrześniuTrybunał Arbitrażowy w Wiedniu poinformował Telekomunikację Polską i duńskiego operatora DPTG (spółka zależna GN Store Nord), że z powodów "logistycznych" wyrok w toczonym przez nich sporze nie będzie wydany wcześniej niż we wrześniu bieżącego roku.

http://www.rp.pl/artykul/9211,513912_Wyrok_w_sporze_TP_z_Dunczykami_najwczesniej_we_wrzesniu.html

GAZETA PRAWNA

Ruch czekają informatyzacja i zwolnienia pracownikówInwestycje w punkty sprzedaży i informatykę, ale też duże oszczędności i zwolnienia czekają największego kolportera pod nowym właścicielem.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/438678,ruch_czekaja_informatyzacja_i_zwolnienia_pracownikow.html

Wydawcy gazet coraz lepiej radzą sobie w sieciGlobalne dzienniki, takie jak "Financial Times" czy "New York Times", coraz skuteczniej zwiększają wpływy z cyfrowej dystrybucji treści i sprzedaży reklam.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/438676,wydawcy_gazet_coraz_lepiej_radza_sobie_w_sieci.html

WYBORCZA.BIZ

Wojna na górze o powszechny internetPrezes UKE wzywa szefa MSWiA do podpisania umowy, która od kilku tygodni z nieznanych przyczyn zalega w szufladach resortu. Stawka? Powszechny internet w każdym domu. Spór rozstrzygnie premier?

http://wyborcza.pl/1,75248,8180867,Wojna_na_gorze_o_powszechny_internet.html

Streżyńska: Chciałabym wprowadzić internet dla każdego do 2015 rokuProszę mi pokazać drugi urząd czy instytucję, które w ostatnich latach zrobiły tak wiele dla rozwoju infrastruktury telekomunikacyjnej w Polsce - mówi Anna Streżyńska, prezes UKE.

http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,8176510,Strezynska__Chcialabym_wprowadzic_internet_dla_kazdego.html