Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Wtorkowy Przegląd Prasy

UKE nie ustępuje w sprawie podziału TP... 11,9% spadku na rynku telefonów komórkowych... Wraca sprawa upadłości JTT Computer... Świadek uważa, że Bondaryk kazał w Erze kopiować tajne dane... Łatwiej będzie zastąpić TPSA innym operatorem... Ruszył Koogle - portal dla koszernych...

COMPUTERWORLD

Wiadomo, że nic nie wiadomoPodsumowujący ubiegły rok raport Computerworld TOP200 pokazuje, że był on dla branży całkiem dobry. Choć firmy żyjące z - podpisywanych w IV kwartale - dużych kontraktów infrastrukturalnych nieco straciły. Jaki będzie ten rok?

http://p1.idg.pl/r/666fd

Wraca sprawa upadłości JTT ComputerSąd dopuścił ekspertyzę zespołu biegłych z Katedry Inwestycji i Wyceny Przedsiębiorstw Uniwersytetu Szczecińskiego, z której wynika, że istniał silny związek przyczynowy pomiędzy nałożeniem obowiązku zapłaty a pogorszeniem sytuacji finansowej JTT Computer.

http://p1.idg.pl/r/8393d

Co z telewizją mobilną?Plany związane z uruchomieniem multipleksera umożliwiających nadawanie sygnału cyfrowego telewizji mobilnej DVB-H, którą mogliby odbierać posiadacze telefonów komórkowych, zostały na razie mocno przyhamowane.

http://p1.idg.pl/r/226dc

RZECZPOSPOLITA

UKE nie ustępuje w sprawie podziału TPProponowana przez operatora alternatywa dla podziału spółki nie spodobała się Urzędowi Komunikacji Elektronicznej.

http://www.rp.pl/artykul/9211,320591_UKE_nie_ustepuje__w_sprawie_podzialu_TP.html

Świadek: Bondaryk kazał w Erze kopiować tajne daneCzy obecny szef ABW złamał prawo? Tak sugerują zeznania ze śledztwa w sprawie ujawnienia tajemnicy państwowej.

http://www.rp.pl/artykul/2,320640_Swiadek__Bondaryk_kazal_w_Erze_kopiowac_tajne_dane.html

GAZETA PRAWNA

Łatwiej będzie zastąpić TP SA innym operatoremTelekomunikacja Polska od sierpnia zmieni sposób weryfikacji klientów, którzy chcą przejść do operatorów alternatywnych, wynika z wypowiedzi przedstawicieli spółki.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/324901,latwiej_bedzie_zastapic_tpsa_innym_operatorem.html

GAZETA WYBORCZA

Koogle - portal dla koszernychBez zdjęć nieskromnych kobiet i zakupów w Szabas - ruszył internetowy serwis dla ultraortodoksyjnych Żydów.

http://wyborcza.pl/biznes/1,82244,6719741,Koogle___portal_dla_koszernych.html

MSPStandard

W sieć i z powrotemSerwisy społecznościowe powstały jako łatwiejsza i szybsza forma nawiązywania kontaktów, ale ich wycena opiera się na tradycyjnym, zgoła konserwatywnym kryterium zażyłości. O modelach biznesowych sieci społecznych rozmawiamy z Ferranem Aznarem, współzałożycielem i dyrektorem ds. strategii w Intercom Worldwide.

http://p1.idg.pl/r/ceec9

PUBLICStandard

Miejskie rachunkiSamorządowe finanse to domena lokalnych dostawców rozwiązań IT. I mimo że wiele urzędów korzysta z produktów sięgających korzeniami początku lat 90., to największe firmy interesują się tym segmentem rynku w niewielkim stopniu.

http://p1.idg.pl/r/ef8fa

ITPartner

11,9% spadku na rynku telefonów komórkowychW pierwszym kwartale 2009 do sprzedaży trafiło 35 mln mniej egzemplarzy telefonów komórkowych niż w tym samym okresie ubiegłego roku. Analitycy twierdzą, że trend ten nasili się w nadchodzących miesiącach.

http://p1.idg.pl/r/7caa7

CEO Magazyn Top Menedżerów

Kryzys mija?Ministrowie finansów krajów G8 wyrazili ostrożną nadzieję, że najgorszy etap światowego kryzysu finansowego już się zakończył i po raz pierwszy zaczęli dyskutować na temat strategii radzenia sobie z rosnącym zagrożeniem inflacji.

http://ceo.cxo.pl/news/346562/Kryzys.mija...html