Wtorkowy Przegląd Prasy

TP SA przekonuje, że równy dostęp do linii jest lepszy od podziału... Sprawa wyceny Długich Rozmów... Słabnie tempo wzrostu szybkiego Internetu... Firmom niełatwo skorzystać z nowych taryf... Zapowiada się trudny rok na polskim rynku gier komputerowych... Radcowie z Warszawy mają korporacyjny Internet... Gry komputerowe dobre dla oczu...

RZECZPOSPOLITA

TP SA: równy dostęp do linii lepszy od podziału Spółka odpowiada na propozycje UKE. - Koszty będą trzy razy niższe, proces dwa razy krótszy, a efekt końcowy, czyli dostęp do linii abonenckich dla operatorów alternatywnych, ten sam - przekonuje operator.

http://www.rp.pl/artykul/9211,284328_TP_SA__rowny_dostep_do_linii_lepszy_od_podzialu_.html

Radcowie z Warszawy mają korporacyjny InternetWarszawski samorząd radcowski uruchomił dla swoich członków system informatyczny, który ma ułatwić im kontakt z biurem izby.

http://www.rp.pl/artykul/4,284272_Radcowie_z_Warszawy_maja_korporacyjny_Internet.html

Gry dobre dla oczuPrzesiadywanie przed komputerem nie musi szkodzić oczom, a granie w strzelanki poprawia zdolność widzenia w ciemnościach.

http://www.rp.pl/artykul/9129,284104_Gry_dobre_dla_oczu.html

GAZETA PRAWNA

Komórki: firmom niełatwo skorzystać z nowych taryfObniżka cen rozmów z telefonów komórkowych dociera na rynek biznesowych ofert abonenckich. Jednak taryfy są tak skomplikowane, że w praktyce trudno płacić mniejsze rachunki.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/167993,komorki_firmom_nielatwo_skorzystac_z_nowych_taryf.html

Zapowiada się trudny rok na polskim rynku gierDrogie nowe gry będą sprzedawać się słabiej. Przybędzie serii, w których sprzedawane będą tańsze reedycje uznanych tytułów. Rynek wzrośnie, ale raczej w tempie jednocyfrowym.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/167842,zapowiada_sie_trudny_rok_na_polskim_rynku_gier.html

Słabnie tempo wzrostu szybkiego InternetuW tym roku wzrost liczby łączy szybkiego Internetu będzie wolniejszy niż w 2008 roku. Powody to kryzys i konkurencja Internetu z sieci komórkowych.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/167779,slabnie_tempo_wzrostu_szybkiego_internetu.html

PARKIET

Sprawa wyceny Długich RozmówZa sprawą TP wraca kwestia wyceny operatora przez PPWK. Założyciel chciałby dostać więcej. Ale czy nie dostał za dużo?

http://www.parkiet.com/artykul/26,796373_Sprawa_wyceny_Dlugich_Rozmow.html