Wtorkowy Przegląd Prasy

Pierwszy zysk Optimusa od 2004 r... Anna Sieńko będzie dyrektorem IBM Polska... Pół miliarda widzów telewizji w komórkach w 2013 roku... Jedno okienko dla indywidualnych przedsiębiorców... Notebooki mają odciążyć tornistry uczniów... Polska musi przyspieszyć wprowadzanie telewizji cyfrowej...

COMPUTERWORLD

Siedem sekund uwagi

Choć jest często mylony ze spamem, e-mail marketing może być potężnym narzędziem w rękach firmowego działu marketingu. I co najważniejsze w czasach kryzysu - wyjątkowo tanim.

http://p1.idg.pl/r/1bf05

BYWALEC

Anna Sieńko będzie dyrektorem IBM Polska

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że od przyszłego tygodnia dowództwo w Wiśniowym Business Park obejmie Anna Sieńko. Dotychczas kierowała działem usług technologicznych IBM na Europę Centralną i Wschodnią.

http://p1.idg.pl/r/36243

Dariusz Fabiszewski rządzi! Do końca tygodnia

W historii Bywalca kilkukrotnie pisaliśmy o tym, że zanosi się na przemeblowanie w prezesowskim gabinecie. Głównego lokatora a to ciągnęło do firmy o nazwie dwuliterowej, a to kusił go polski kapitał.

http://p1.idg.pl/r/aafb7

MSP STANDARD

Zapanować nad stroną

Firmy potrzebują narzędzi, które umożliwi łatwą i szybszą niż konkurencja publikację danych na serwisach WWW. Do tego celu wykorzystywane są programy CMS, niektóre z nich dostępne są bezpłatnie.

http://p1.idg.pl/r/70ae5

RZECZPOSPOLITA

Pół miliarda widzów telewizji w komórkach w 2013 roku

Ponad 500 mln osób na całym świecie będzie w 2013 roku oglądać telewizję przez telefon komórkowy - przewiduje firma badawcza ABI Reseach.

http://www.rp.pl/artykul/158168,264456_Pol_miliarda_widzow_telewizji_w_komorkach_w_2013_roku.html

Rejestracja w gminie łatwiejsza niż w sądzie

Od 31 marca indywidualny przedsiębiorca będzie mógł załatwić wszystkie formalności związane z rejestracją firmy w jednym okienku.

http://www.rp.pl/artykul/4,264414_Rejestracja_w_gminie_latwiejsza_niz_w_sadzie.html

Notebook dla ucznia

Od marca w jednej ze śląskich szkół podstawowych w klasie III dzieci będą korzystały z notebooków - rusza właśnie program pilotażowy, którego celem jest odciążenie tornistrów.

http://www.rp.pl/artykul/205247,264151_Notebook_dla_ucznia.html

GAZETA PRAWNA

UE: Polska musi przyspieszyć wprowadzanie telewizji cyfrowej

26 państw członkowskich będzie gotowych dotrzymać terminu 2012 roku, jeśli chodzi o zastąpienie naziemnej telewizji analogowej telewizją cyfrową. Polska musi przyspieszyć wprowadzanie tej usługi - poinformowała w poniedziałek Komisja Europejska.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/113831,ue_polska_musi_przyspieszyc_wprowadzanie_telewizji_cyfrowej.html

PARKIET

Optimus - pierwszy zysk od 2004 r.

3,8 mln zł zarobił na czysto w ostatnim kwartale 2008 r. producent komputerów. Rok wcześniej zanotował 7,2 mln zł straty netto.

http://www.parkiet.com/artykul/26,782445_Optimus_Pierwszy_zysk_od_2004_r_.html